Uczniowie

James 11 l

12
Urodziny: 22.10.2012
W Kasisi od: 27.03.2018

Chłopiec trafił do Kasisi pod koniec marca 2018 roku. Skierowała go do nas opieka społeczna. James jest sierotą. Miał być adoptowany z innego domu dziecka, ale mające go przysposobić osoby nie stanęły na wysokości zadania, przerwały proces i wyjechały, pozostawiając chłopca pod opieka swojej rodziny, która z kolei zgłosiła się z nim do opieki społecznej.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Chodzi do siódmej klasy. Jest niski, ale nie przeszkadza mu to walczyć o swoje. Upór i mądrość, to jego dominujące cechy. Wszystkie znaki na ziemii i niebie wskazują, że nastoletni bunt się zbliża ;)
LUTY 2023
Jest niski, ale próbuje we wszystkim dorównać swoim rówieśnikom. Zawsze chętny do pracy i bardzo samodzielny. Ma dobre serce.
LIPIEC 2022
James musi powtarzać czwartą klasę. Ma indywidualne zajęcia z mamies, by poprawić wyniki. Bardzo mu to pomogło. Miał problem z czytaniem, ale teraz już też lepiej mu idzie. Zawsze ma uśmiechniętą i radosną buzię.
MAJ 2021
Chodzi do czwartej klasy. Już zadomowił się w Kasisi, wcześniej chciał wracać do domu, teraz mu u nas dobrze. Jest spokojny i wesoły, ma dobry apetyt. Chodzi na warsztaty malarskie, które bardzo lubi.
MAJ 2019
Chodzi do drugiej klasy. Lubi taniec i akrobacje, dobrze się uczy. Jest bardzo dobrym dzieckiem.
MAJ 2018
James ma się dobrze. Na początku bardzo tęsknił za domem. Teraz już się przyzwyczaił i świetnie bawi się z innymi dzieciakami.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Łucja Wilewska

Łucja

Magdalena Żuchowska

Oli&Ali

Anita, Gabi i Wojtek

Patrycja

Maciej

Szawlis

Halina Ożarowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł