Uczniowie

Joyce 13 l

8
Urodziny: 06.11.2010
W Kasisi od: 06.12.2018

Joyce trafiła do Kasisi w grudniu 2018 roku. To bardzo grzeczna i uprzejma dziewczynka. Lubi czytać książki i oglądać telewizję. Chętnie zajmuje się młodszymi dziećmi.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Chodzi do siódmej klasy. Ma bardzo silny charakter. Gdy coś jej się nie podoba, zawsze mówi o tym otwarcie. Wyznaje zasadę, że lepiej powiedzieć prawdę, choćby bolesną, niż kłamać. Z wielkim zaangażowaniem opiekuje się przedszkolakami, śpiewa im i opowiada bajki.
LIPIEC 2023
Kobieta (bo już ma 13 lat!) wielu talentów. Gdziekolwiek idzie zawsze z piosenką na ustach i w tanecznych podskokach. Sobotnie przedpołudnia to dla niej święty czas. Wtedy całkowicie oddaje się pasji malowania w czasie zajęć artystycznych. Wśród koleżanek jest liderką. Widać, że ma charyzmę, która przyciąga innych. W grudniu skończy siódmą klasę.
LIPIEC 2022
Jest poważną, dojrzałą i bardzo skromną dziewczynką. Zawsze mówi prawdę. Jak nie chce jej powiedzieć, to milczy. Pilnie się uczy, nauczyciele w szkole ją w chwalą. Chodzi do szóstej klasy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do piątej klasy. Jest przyjacielska. Tańczy w liturgicznej grupie. Dobrze się uczy, bardzo lubi czytać.
MAJ 2019
Dziewczynka chodzi do szkoły, jest w trzeciej klasie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kasia

Diana

Natalia Kwiecińska

Kasisi

Małgosia, Julek i Tomek

Łukasz Wardziak

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł