moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Lindi 2 l

15
Urodziny: 2022
W Kasisi od: 17.01.2024

Dwuletnia Lindi została porzucona przez kobietę, najprawdopodobniej mamę, przed kościołem. Na szczęście samotnym dzieckiem szybko zainteresowała się życzliwa osoba, która przyprowadziła dziewczynkę na najbliższy komisariat policji. Jak dotąd nie udało się odnaleźć rodziny dziecka. Dziewczynka ma ogromne, smutne oczy – trudno wyobrazić sobie, co musi czuć porzucone w ten sposób dziecko. Czy zatroszczysz się o małą Lindi?

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Klocki
+25 serc

Klocki

25,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Natalia

Joanna

Marzena

Daria

Julia Mackiewicz

Marta

Ula

Madzia M

Małgorzata

Ewelina

Daria

Anastazja 🩵

Julia Bocian

Justyna Ogrodnik

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł