Bejbiki

Lindi 2 l

28
Urodziny: 2022
W Kasisi od: 17.01.2024

Dwuletnia Lindi została porzucona przez kobietę, najprawdopodobniej jej matkę, przed jednym z lokalnych kościołów. Na szczęście mała dziewczynka nie pozostawała długo bez opieki. Samotnym dzieckiem zainteresowała się życzliwa osoba, która zauważyła dziewczynkę na schodach. Niezwłocznie podjęła decyzję o zabraniu jej na najbliższy komisariat policji. Tam, policjanci szybko zajęli się małą Lindi, próbując ustalić, co się wydarzyło i kim są jej rodzice. Niestety, mimo podjętych wysiłków i przeprowadzenia szeregu działań mających na celu odnalezienie rodziny dziecka, dotychczasowe próby okazały się bezowocne. Postanowiono przywieźć ją do Kasisi, które stało się jej nowym Domem. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Bardzo szybko zaaklimatyzowała się w Kasisi. Jakby to od zawsze był jej dom. Lubi bawić się z innymi dzieciakami na jardzie. A gdy przychodzi czas deseru, biegnie ile sił w nogach, by jak najszybciej zjeść swoje ulubione ciasteczko.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Klocki
+25 serc

Klocki

25,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Marta

Dominika

Ania Pieczka

Monika Dąbrowska

ILONA

Karolina

Kasia

Sylwia

Marzena Ryżów

Katarzyna Gajewska

Hilaria Garczyk

Ika

Zosiunia i Kingunia

Natalia

Joanna

Marzena

Daria

Julia Mackiewicz

Marta

Ula

Madzia M

Małgorzata

Ewelina

Daria

Anastazja 🩵

Julia Bocian

Justyna Ogrodnik

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł