Bejbiki

Lindi 2 l

Urodziny: 2022
W Kasisi od: 17.01.2024

Dwuletnia Lindi została porzucona przez kobietę, najprawdopodobniej jej matkę, przed jednym z lokalnych kościołów. Na szczęście mała dziewczynka nie pozostawała długo bez opieki. Samotnym dzieckiem zainteresowała się życzliwa osoba, która zauważyła dziewczynkę na schodach. Niezwłocznie podjęła decyzję o zabraniu jej na najbliższy komisariat policji. Tam policjanci szybko zajęli się małą Lindi, próbując ustalić, co się wydarzyło i kim są jej rodzice. Niestety, mimo podjętych wysiłków i przeprowadzenia szeregu działań mających na celu odnalezienie rodziny dziecka, dotychczasowe próby okazały się bezowocne. Postanowiono przywieźć ją do Kasisi, które stało się jej nowym Domem.

KWIECIEŃ 2024

Klocki