moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Maria Taonga 9 l

32
14
Urodziny: 12.08.2013
W Kasisi od: 17.08.2013

Maria trafiła do Kasisi, ponieważ jej matka jest bardzo chora i nie może zapewnić córeczce właściwej opieki. O dziewczynkę zatroszczyli się członkowie jednej z parafii w Lusace i przynieśli ją do Kasisi. Na szczęście dziewczynka jest zdrowa.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2023
Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo mądra. Dobrze się uczy, pięknie tańczy w scholi. Woli przebywać z dorosłymi, niż z dziećmi.
LIPIEC 2022
Uwielbia śpiewać, tańczyć i układać puzzle. Chętnie pomaga rówieśnikom odrabiać prace domową. Ona sama bardzo dobrze się uczy. Chodzi do drugiej klasy.
CZERWIEC 2021
Przeszła z Edmund’s House do Martin’s House. Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Jest bardzo zdolna. Tańczy w liturgicznej grupie tanecznej.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola poza Kasisi. Lubi tańczyć i malować. Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Zawsze ze wszystkiego zadowolona.
CZERWIEC 2016
Marysia jest w starszych bejbikach. Bardzo ładnie mówi. Jest zdrowa. Pewnego razu będąc na jardzie, podchodzi do siostry, patrzy na krzyż i mówi: - Chyba miał rany, pewnie płakał? Siostra przytaknęła. - Ale mama przy nim była – powiedziała stanowczo dziewczynka.
MAJ 2015
Jak przystało na 21-miesięczną dziewczynkę Marysia już chodzi. Wciąż jest w małych bejbikach. Rozwija się prawidłowo, jest pogodnym dzieckiem.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Mateusz Wiecheć

MadziaMadzia

Natalia

Asia & Hubert

Cyryl Jan Łukasiak

Alina J. K.

Moni

Maria Andrzejewska

Marlena Stacherzak

Daria

PatiQ

Jola i Zbyszek

Magdalena Brzeska

Bartosz Kasprzyszak

Paula

Maria Magdalena Koc

Zofia Solman

Wszyscy jesteśmy rodziną :)

marta klein

Paulina Pisiewicz

Kamila

Dominika

Marysia

Agnieszka Zajma

Ewa Gierat

agnieszka kapusta

Anna Śmietana

Paulina Bieniek

Agnieszka Wieczorek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł