Bejbiki

Maria 1 l

Urodziny: 14.09.2022
W Kasisi od: 30.10.2022

Maria trafiła do Kasisi razem ze swoim bratem bliźniakiem Josephem. Dzieciaki przyszły na świat we wrześniu 2022 roku. Nic nie zapowiadało, że wielką radość w rodzinie przerwie tragedia. Kilka dni po porodzie maleństwa straciły kochającą mamę. Kobieta dostała krwotoku i zmarła. Joseph i Maria mają również tatę, ale nie jest on w stanie zająć się tak małymi dziećmi, dlatego przyniósł je do Kasisi. Mamy nadzieję, że gdy dzieci podrosną i staną się bardziej samodzielne, tata będzie mógł zabrać je do siebie.

LIPIEC 2023
Wzrusza nas za każdym razem, gdy widzimy, jak maleńka Maria próbuje wdrapać się swojego brata bliźniaka. Uwielbiają razem siedzieć w jednym łóżeczku. Rodzeństwo jest bardzo zżyte ze sobą. Oboje prawidłowo się rozwijają, na szczęście etap chorób póki co zakończył się u nich.

Babka wielkanocna

Aneta I

Roksana

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!