moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Maria 1 l

27
Urodziny: 14.09.2022
W Kasisi od: 30.10.2022

Maria trafiła do Kasisi razem ze swoim bratem bliźniakiem Josephem. Dzieciaki przyszły na świat we wrześniu 2022 roku. Nic nie zapowiadało, że wielką radość w rodzinie przerwie tragedia. Kilka dni po porodzie maleństwa straciły kochającą mamę. Kobieta dostała krwotoku i zmarła. Joseph i Maria mają również tatę, ale nie jest on w stanie zająć się tak małymi dziećmi, dlatego przyniósł je do Kasisi. Mamy nadzieję, że gdy dzieci podrosną i staną się bardziej samodzielne, tata będzie mógł zabrać je do siebie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Wzrusza nas za każdym razem, gdy widzimy, jak maleńka Maria próbuje wdrapać się swojego brata bliźniaka. Uwielbiają razem siedzieć w jednym łóżeczku. Rodzeństwo jest bardzo zżyte ze sobą. Oboje prawidłowo się rozwijają, na szczęście etap chorób póki co zakończył się u nich.  
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Daria

Agnieszka

Kinga

Artur Andrzejewski

Agnieszka Wilk

Katarzyna

Julia

Monika Tokarczyk

Agnieszka Przesmycka

Ahmad Fattouh

Magda

Asia

Basia

Magdalena

Agusia

Ewa i Sławek

Aneta

Sylwia i Sebastian

Kasia

Szkolny Klub Wolontariatu SP3 Międzyrzecz

Maria O.

Bożena Wała

Irena Zając

Grazia

Aneta I

Roksana

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł