Przedszkolaki

Mercy 4 l

Urodziny: 2020
W Kasisi od: 13.02.2023
Historia Mercy zaczęła się od tajemnicy… Matka porzuciła ją w barze, gdy dziewczynka miała zaledwie 3 lata. Kiedy trafiła do Kasisi, wydawała się być bardzo zagubiona. Staraliśmy się zrozumieć, co tak naprawdę wydarzyło się w jej życiu. Sama powiedziała nam, jak się nazywa. Teraz każdy dzień spędzony w Kasisi to kolejny kawałek układanki jej przyszłości.

CZERWIEC 2024
Mercy zdecydowanie należy do jednych z najbardziej energicznych osobowości Kasisi :) Jest cały czas uśmiechnięta i chętna do zabawy. Aktywnie uczestniczy w zajęciach przedszkolnych. Do dnia dzisiejszego nie odezwał się nikt z jej rodziny.
LIPIEC 2023
Świetnie zaaklimatyzowała się w Kasisi. Na początku nieco nieśmiała, teraz bardzo otwarta na innych ludzi. Jest uśmiechnięta i zawsze chętna do zabawy z dzieciakami. Gdy otwiera się ramiona, natychmiast przybiega, żeby się przytulić. Nie mamy żadnych wieści o jej matce.

Kurczak

Kurczak