Misheck 8 l

13
Urodziny: 05.07.2016
W Kasisi od: 09.11.2022

Chłopak jest w Kasisi razem ze swoim rodzeństwem – Faith i Calebem. Kilka lat temu zmarł tata dzieciaków. Ich mama, nie mając gdzie się podziać, wzięła je i zgodnie z tutejszym zwyczajem pojechała szukać schronienia u rodziny męża. Niestety, spotkała się z odmową i brakiem wsparcia, mimo że prosiła o pomoc w kilku miejscach. W wyniku tych trudności, dzieci musiały przerwać naukę, co było dla nich ogromnym ciosem. Zrozpaczona matka, wróciła do Lusaki. Wiedząc, że znalazła się w sytuacji bez wyjścia, udała się do opieki społecznej, aby prosić o pomoc. Ta, dostrzegając desperację i potrzebę wsparcia, odesłała rodzeństwo do nas, do Kasisi. Tutaj Misheck z rodzeństwem znaleźli bezpieczną przystań i szansę na nowe życie. Mają zapewnioną opiekę, wsparcie oraz możliwość kontynuowania nauki. Ich mama może odetchnąć z ulgą, wiedząc, że jej dzieci są w dobrych rękach.poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2024
Chłopiec chodzi do szkoły. Świetnie zaaklimatyzował się w Kasisi. Mimo że czasem tęskni za mamą, wie, że tutaj ma szansę na spokojne życie i dobrą edukację. Cieszy się, że ma w Kasisi rodzeństwo, na które zawsze może liczyć.
MARZEC 2023
Przystosowuje się, ładnie wchodzi w grupę. Choć jest w Kasisi niedługo, to już czuje, że to jego dom.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Joanna O.

Izabela Foit

Milena

Beata Nowak

Mariola

Karolina K

Marta Richter

Dorota Gojdka

Kasia

CiociaKaro

Monika

Izabela

Grazia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł