Bejbiki

Natasha 2 l

Urodziny: 2019
W Kasisi od: 01.05.2019

Dziewczynka do Kasisi trafiła prosto ze szpitala. Porzuciła ją tam psychicznie chora matka.

MAJ 2021
Dziewczynka jest zdrowa, wyrosła z częstych infekcji. Nikt jej nie odwiedza, rozwija się prawidłowo. Jest dość poważna, dobrze integruje się z innymi dziećmi.
MARZEC 2021
U Natashy wszystko w porządku, jest uśmiechnięta i bardzo energiczna, ciągle biega i rozrabia ile się da;)
GRUDZIEŃ 2019
Dziewczynka niestety często choruje, ma gorączkę, infekcje, ale bardzo o nią dbamy. Mamy nadzieję, że z tego wyrośnie.

Przytulanki

Karol

A Krusiewicz

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!