Bejbiki

Natasha 3 l

Urodziny: 2019
W Kasisi od: 01.05.2019

Dziewczynka do Kasisi trafiła prosto ze szpitala. Porzuciła ją tam psychicznie chora matka.

STYCZEŃ 2022
Natasha ostatnio trochę chorowała na migdały, ale już jest lepiej i wróciła do trybu biegania;). Chodzi do przedszkola, do młodszej grupy. Bardzo lubi bawić się klockami. Jest radosnym dzieckiem.
MAJ 2021
Dziewczynka jest zdrowa, wyrosła z częstych infekcji. Nikt jej nie odwiedza, rozwija się prawidłowo. Jest dość poważna, dobrze integruje się z innymi dziećmi.
MARZEC 2021
U Natashy wszystko w porządku, jest uśmiechnięta i bardzo energiczna, ciągle biega i rozrabia ile się da;)
GRUDZIEŃ 2019
Dziewczynka niestety często choruje, ma gorączkę, infekcje, ale bardzo o nią dbamy. Mamy nadzieję, że z tego wyrośnie.
pokaż starsze

Karol

A Krusiewicz

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!