Bejbiki

Natasha 5 m

Urodziny: 21.02.2024
W Kasisi od: 21.03.2024

Natasha trafiła do Kasisi, mając zaledwie 3 miesiące. Jest tu ze swoją starszą siostrą Rachel. Ich matka zmarła, pozostawiając córki w trudnej sytuacji rodzinnej. Ojciec dziewczynek nie jest odpowiednią osobą do sprawowania nad nimi opieki. Dziewczynki mają jeszcze jedną, najstarszą siostrę, która przebywa w ośrodku dla skrzywdzonych dziewcząt. Matka, dopóki żyła, robiła wszystko, co w jej mocy, aby ochronić swoje córki. Po jej śmierci sytuacja rodzinna stała się jeszcze bardziej napięta, a członkowie rodziny nie potrafili znaleźć wspólnego języka. W obliczu tych sporów postanowiono, że Kasisi będzie dla Natashy i Rachel najlepszym miejscem, pełnym spokoju i miłości. Dziewczynki będą miały szansę dorastać z dala od chaosu i niepewności, które towarzyszyły im wcześniej. W Kasisi znalazły wsparcie, którego tak bardzo potrzebują, aby zbudować lepszą przyszłość.

Grzechotki

Grzechotki