Bejbiki

PETER 3 l

Urodziny: 13.05.2021
W Kasisi od: 21.11.2022

Chłopiec ma kochających rodziców, jednak niestety nie są oni w stanie zajmować się swoimi dziećmi ze względu na poważne problemy zdrowotne. Choroba, z którą muszą się zmagać, uniemożliwia im codzienną opiekę. W obliczu tej trudnej sytuacji, tata chłopca postanowił podjąć się poszukiwania pracy, mając nadzieję, że uda mu się znaleźć zatrudnienie, które pozwoliłoby na zapewnienie odpowiednich warunków życia dla całej rodziny. Niestety, pomimo jego wysiłków, nie udało mu się znaleźć pracy. W związku z tym rodzice, zdając sobie sprawę z powagi sytuacji i z konieczności zapewnienia dzieciom odpowiedniej opieki, postanowili poprosić o pomoc. Wiedzieli, że najlepszym miejscem, gdzie ich dzieci będą mogły być bezpieczne i otoczone troską, jest Kasisi. Peter jest wyjątkowo żywym i radosnym chłopcem, który niemal zawsze ma na twarzy uśmiech. Uwielbia bawić się z wolontariuszami, czerpiąc ogromną radość z każdej chwili spędzonej na wspólnych grach i zabawach. Dzięki ich obecności i wsparciu, Peter może rozwijać swoje pasje i talenty.

MAJ 2024
Peter zawsze ma uśmiech na twarzy, który jest niemalże jego znakiem rozpoznawczym. Uwielbia zabawy z każdym, kto do niego przychodzi. Jest pełen energii i wigoru, a jego zdrowie dopisuje mu na każdym kroku. Jest pełnym życia chłopcem, który wnosi radość do całego Kasisi.
LIPIEC 2023
Peter, mimo że ma zaledwie dwa lata, z pełnym entuzjazmem korzysta z nowo nabytej umiejętności chodzenia. Jego dni są pełne energii: skacze, biega, śpiewa i tańczy, jakby chciał nadrobić zaległości za czas, kiedy jeszcze nie mógł chodzić. Jednym z jego ulubionych zajęć jest układanie klocków, które potrafią go zainteresować na długie godziny. Cieszy się dobrym zdrowiem i wydaje się, że jego dzieciństwo jest jednym wielkim placem zabaw.

Kosz warzyw

Kosz warzyw