Bejbiki

PETER 3 l

26
Urodziny: 13.05.2021
W Kasisi od: 21.11.2022

Chłopiec ma kochających rodziców, jednak niestety nie są oni w stanie zajmować się swoimi dziećmi ze względu na poważne problemy zdrowotne. Choroba, z którą muszą się zmagać, uniemożliwia im codzienną opiekę. W obliczu tej trudnej sytuacji, tata chłopca postanowił podjąć się poszukiwania pracy, mając nadzieję, że uda mu się znaleźć zatrudnienie, które pozwoliłoby na zapewnienie odpowiednich warunków życia dla całej rodziny. Niestety, pomimo jego wysiłków, nie udało mu się znaleźć pracy. W związku z tym, rodzice, zdając sobie sprawę z powagi sytuacji i z konieczności zapewnienia dzieciom odpowiedniej opieki, postanowili poprosić o pomoc. Wiedzieli, że najlepszym miejscem, gdzie ich dzieci będą mogły być bezpieczne i otoczone troską, jest Kasisi. Peter jest wyjątkowo żywym i radosnym chłopcem, który niemal zawsze ma na twarzy uśmiech. Uwielbia bawić się z wolontariuszami, czerpiąc ogromną radość z każdej chwili spędzonej na wspólnych grach i zabawach. Dzięki ich obecności i wsparciu, Peter może rozwijać swoje pasje i talenty.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MAJ 2024
Peter zawsze ma uśmiech na twarzy, który jest niemalże jego znakiem rozpoznawczym. Uwielbia zabawy z każdym, kto do niego przychodzi. Jest pełen energii i wigoru, a jego zdrowie dopisuje mu na każdym kroku. Jest pełnym życia chłopcem, który wnosi radość do całego Kasisi.
LIPIEC 2023
Peter, mimo że ma zaledwie dwa lata, z pełnym entuzjazmem korzysta z nowo nabytej umiejętności chodzenia. Jego dni są pełne energii: skacze, biega, śpiewa i tańczy, jakby chciał nadrobić zaległości za czas, kiedy jeszcze nie mógł chodzić. Jednym z jego ulubionych zajęć jest układanie klocków, które potrafią go zainteresować na długie godziny. Cieszy się dobrym zdrowiem i wydaje się, że jego dzieciństwo jest jednym wielkim placem zabaw. 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Klocki
+25 serc

Klocki

25,00 zł
Piłka nożna
+45 serc

Piłka nożna

45,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Anna

Julia

Iwonka

Karolina I Marcin

Kasia

Dominika

Dominik

Anna Pastewska

Joanna kulik

Sylwia

Magdalena Klebba

Asia&Tosia&Marysia

Ciocia Monika

Barbara Kawka

Maria

Ania i Szymuś

Milena Giemza-Laudan

Ciocia Karola

selena

Justyna

Marta

Natalia

Run!

Karina

Iza

Agnieszka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł