moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

PETER 2 l

12
Urodziny: 13.05.2021
W Kasisi od: 21.11.2022

Chłopiec ma rodziców, ale nie mogą zająć się swoimi dziećmi, ponieważ są chorzy. Tata poszedł szukać pracy, aby utrzymać swoją rodzinę. Niestety nie udało się i rodzice musieli poprosić o pomoc w opiece nad swoimi pociechami. Wiedzą, że w Kasisi będą bezpieczne.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Peter, mimo że ma zaledwie dwa lata, z pełnym entuzjazmem korzysta z nowo nabytej umiejętności chodzenia. Jego dni są pełne energii: skacze, biega, śpiewa i tańczy, jakby chciał nadrobić zaległości za czas, kiedy jeszcze nie mógł chodzić. Jednym z jego ulubionych zajęć jest układanie klocków, które potrafią go zainteresować na długie godziny. Cieszy się dobrym zdrowiem i wydaje się, że jego dzieciństwo jest jednym wielkim placem zabaw. 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Maria

Ania i Szymuś

Milena Giemza-Laudan

Ciocia Karola

selena

Justyna

Marta

Natalia

Run!

Karina

Iza

Agnieszka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł