Bejbiki

Philip 3 l

Urodziny: 17.04.2021
W Kasisi od: 17.01.2024

Philip jest jednym z trojaczków. Po ich narodzinach sprawa stała się bardzo głośna, a rodzina otrzymała szerokie wsparcie od różnych osób i organizacji. W początkowym okresie pomoc była obfita, co pozwoliło rodzinie lepiej poradzić sobie z nową sytuacją. Niestety, z czasem te formy wsparcia zaczęły się wyczerpywać, a rodzina znalazła się w trudnej sytuacji. Kasisi zapewniało im regularne wsparcie, starając się pomóc w miarę możliwości. Dzieci nadal przebywały w domu, co okazało się coraz większym wyzwaniem dla ich rodziców. W pewnym momencie siostra Mariola zaproponowała, że weźmie dzieci do siebie, aby pomóc w ich wychowaniu i zapewnieniu im stabilniejszych warunków. Niestety w tym trudnym okresie ojciec dzieci zmarł, co jeszcze bardziej pogorszyło sytuację rodziny. Matka, nie mogąc już sobie poradzić z codziennymi obowiązkami i opieką nad trojaczkami, zdecydowała się skorzystać z propozycji siostry i przyniosła dzieci do Kasisi. Była to trudna, ale konieczna decyzja, mająca na celu zapewnienie dzieciom jak najlepszej opieki i wsparcia, których sama nie była w stanie im zagwarantować.

CZERWIEC 2024
W ostatnim czasie Philip bardzo się otworzył na innych ludzi. Jest cały czas uśmiechnięty, uwielbia się przytulać, a siostra Mariola mówi o nim "po prostu kochane dziecko". Mama trojaczków cały czas ich odwiedza. To dla wszystkich bardzo ważny czas. Chwile, kiedy mogą być razem. Póki co nie zapowiada się, by dzieci wróciły do rodzinnego domu, ze względu na wciąż trudną sytuację finansową mamy.

Buciki dla maluchów

Buciki dla maluchów