Pilna adopcja

Philip 3 l

Urodziny: 17.04.2021
W Kasisi od: 17.01.2024

Philip jest jednym z trojaczków. Po ich narodzinach sprawa stała się bardzo głośna, a rodzina otrzymała szerokie wsparcie od różnych osób i organizacji. W początkowym okresie pomoc była obfita, co pozwoliło rodzinie lepiej poradzić sobie z nową sytuacją. Niestety, z czasem te formy wsparcia zaczęły się wyczerpywać, a rodzina znalazła się w trudnej sytuacji. Kasisi zapewniało im regularne wsparcie, starając się pomóc w miarę możliwości. Dzieci nadal przebywały w domu, co okazało się coraz większym wyzwaniem dla ich rodziców. W pewnym momencie siostra Mariola zaproponowała, że weźmie dzieci do siebie, aby pomóc w ich wychowaniu i zapewnieniu im stabilniejszych warunków. Niestety w tym trudnym okresie ojciec dzieci zmarł, co jeszcze bardziej pogorszyło sytuację rodziny. Matka, nie mogąc już sobie poradzić z codziennymi obowiązkami i opieką nad trojaczkami, zdecydowała się skorzystać z propozycji siostry i przyniosła dzieci do Kasisi. Była to trudna, ale konieczna decyzja, mająca na celu zapewnienie dzieciom jak najlepszej opieki i wsparcia, których sama nie była w stanie im zagwarantować.

Kolorowy balonik

Wiktoria Bąk

Adam i Izabela M.

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.