Przedszkolaki

Prosper 6 l

18
Urodziny: 26.03.2018
W Kasisi od: 15.01.2019

Trafił do Kasisi po śmierci mamy. Jego zdrowie jest poważnie zagrożone, ponieważ cierpi na padaczkę, co wymaga od niego regularnego przyjmowania leków. Ponadto potrzebuje ciągłej fizjoterapii z powodu zniekształconej stopy. Lekarze, pełni nadziei, rekomendują dalsze diagnozy, które mogą pomóc w określeniu najbardziej odpowiedniej ścieżki rozwoju i terapii dla niego. Choć nikt go nie odwiedza, wujek utrzymuje z nim kontakt telefoniczny, co daje mu poczucie wsparcia i troski. Na początku był bardzo nieufny i wycofany, co jest zrozumiałe w obliczu trudnych doświadczeń, przez które przeszedł. Jednak z czasem, dzięki opiece i wsparciu, stał się otwartym, kontaktowym i radosnym dzieckiem, które z entuzjazmem podchodzi do codziennych wyzwań. 

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Prosper jeszcze się szuka i potrzebuje czasu na zrozumienie samego siebie, jak również swojego miejsca w otaczającej go rzeczywistości. Lekarze są pełni nadziei i rekomendują dalsze diagnozy, co daje szansę na skierowanie go na odpowiednią ścieżkę rozwoju i terapii. Choć zbyt często nikt go nie odwiedza, wujek utrzymuje z nim kontakt telefoniczny. W Prosperze drzemie wiele niewykorzystanego potencjału, który, mamy nadzieję, szybko uda się uwolnić. 
STYCZEŃ 2022
Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Niedawno nasz malutki Prosper uczył się mówić, a dziś jest już u młodszych przedszkolaków. Lubi się uśmiechać. Jego pasją jest jazda na rowerku.
MAJ 2021
Chłopiec bardzo się uspokoił w Kasisi. Niestety nikt go nie odwiedza, ma problemy z nóżką (ma zniekształconą stopę), wymaga fizjoterapii, przyjmuje leczenie na padaczkę. Chodzi do kasiskiego przedszkola.
LISTOPAD 2019
Był i jest bardzo chorowity, dalej jest na leczeniu. Często płacze. Ma babcię i rodzeństwo.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Dzień rehabilitacji
+45 serc

Dzień rehabilitacji

45,00 zł
Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Paulina i Amir

Ola

Małgosia

Renata

Opiekuni

Czerwińscy

Klasa 7B SP 107 Warszawa

Justyna_g_c

Monika

Karolina

Paulina Duma

MaiJa

Justyna Czudec

Juleczek Dominik wraz z dziadkami

EWA

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł