Bejbiki

Prosper 3 l

Urodziny: 26.03.2018
W Kasisi od: 15.01.2019

Na kasiskim pokładzie mamy kolejnego małego człowieka, to malutki Prosper. Cudowny chłopczyk. Jego mama zmarła. A my dopiero się poznajemy.

MAJ 2021
Chłopiec bardzo się uspokoił w Kasisi. Niestety nikt go nie odwiedza, ma problemy z nóżką (ma zniekształconą stopę), wymaga fizjoterapii, przyjmuje leczenie na padaczkę. Chodzi do kasiskiego przedszkola.
LISTOPAD 2019
Był i jest bardzo chorowity, dalej jest na leczeniu. Często płacze. Ma babcię i rodzeństwo.

Fasola

Małgosia i Klub Sport to Wy

EWA

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!