Przedszkolaki

Prosper 6 l

Urodziny: 26.03.2018
W Kasisi od: 15.01.2019

Ten cudowny chłopczyk to Prosper. Trafił do Kasisi po śmierci mamy.

Jest chory, ma padaczkę, musi na stałe przyjmować leki. Wymaga również fizjoterapii, ze względu na zniekształcona stopę. Początkowo był bardzo nieufny, teraz jest otwartym, kontaktowym i radosnym dzieckiem.

LIPIEC 2023
Prosper jeszcze się szuka i potrzebuje czasu na zrozumienie samego siebie, jak również swojego miejsca w otaczającej go rzeczywistości. Lekarze są pełni nadziei i rekomendują dalsze diagnozy, co daje szansę na skierowanie go na odpowiednią ścieżkę rozwoju i terapii. Choć zbyt często nikt go nie odwiedza, wujek utrzymuje z nim kontakt telefoniczny. W Prosperze drzemie wiele niewykorzystanego potencjału, który, mamy nadzieję, szybko uda się uwolnić.
STYCZEŃ 2022
Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Niedawno nasz malutki Prosper uczył się mówić, a dziś jest już u młodszych przedszkolaków. Lubi się uśmiechać. Jego pasją jest jazda na rowerku.
MAJ 2021
Chłopiec bardzo się uspokoił w Kasisi. Niestety nikt go nie odwiedza, ma problemy z nóżką (ma zniekształconą stopę), wymaga fizjoterapii, przyjmuje leczenie na padaczkę. Chodzi do kasiskiego przedszkola.
LISTOPAD 2019
Był i jest bardzo chorowity, dalej jest na leczeniu. Często płacze. Ma babcię i rodzeństwo.

Kurczak

Kurczak