Przedszkolaki

Prosper 4 l

Urodziny: 26.03.2018
W Kasisi od: 15.01.2019

Ten cudowny chłopczyk to Prosper. Trafił do Kasisi po śmierci mamy.

Jest chory, ma padaczkę, musi na stałe przyjmować leki. Wymaga również fizjoterapii, ze względu na zniekształcona stopę. Początkowo był bardzo nieufny, teraz jest otwartym, kontaktowym i radosnym dzieckiem.

STYCZEŃ 2022
Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Niedawno nasz malutki Prosper uczył się mówić, a dziś jest już u młodszych przedszkolaków. Lubi się uśmiechać. Jego pasją jest jazda na rowerku.
MAJ 2021
Chłopiec bardzo się uspokoił w Kasisi. Niestety nikt go nie odwiedza, ma problemy z nóżką (ma zniekształconą stopę), wymaga fizjoterapii, przyjmuje leczenie na padaczkę. Chodzi do kasiskiego przedszkola.
LISTOPAD 2019
Był i jest bardzo chorowity, dalej jest na leczeniu. Często płacze. Ma babcię i rodzeństwo.

Kurczak

Małgosia i Klub Sport to Wy

Agnieszka

Agnieszka Kuprowska

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.