Bejbiki

Prosper 3 l

Urodziny: 26.03.2018
W Kasisi od: 15.01.2019

Ten cudowny chłopczyk to Prosper. Trafił do Kasisi po śmierci mamy.

Jest chory, ma padaczkę, musi na stałe przyjmować leki. Wymaga również fizjoterapii, ze względu na zniekształcona stopę. Początkowo był bardzo nieufny, teraz jest otwartym, kontaktowym i radosnym dzieckiem.

STYCZEŃ 2022
Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Niedawno nasz malutki Prosper uczył się mówić, a dziś jest już u młodszych przedszkolaków. Lubi się uśmiechać. Jego pasją jest jazda na rowerku.
MAJ 2021
Chłopiec bardzo się uspokoił w Kasisi. Niestety nikt go nie odwiedza, ma problemy z nóżką (ma zniekształconą stopę), wymaga fizjoterapii, przyjmuje leczenie na padaczkę. Chodzi do kasiskiego przedszkola.
LISTOPAD 2019
Był i jest bardzo chorowity, dalej jest na leczeniu. Często płacze. Ma babcię i rodzeństwo.

Fasola

Małgosia i Klub Sport to Wy

EWA

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!