Przedszkolaki

Prosper 4 l

Urodziny: 26.03.2018
W Kasisi od: 15.01.2019

Ten cudowny chłopczyk to Prosper. Trafił do Kasisi po śmierci mamy.

Jest chory, ma padaczkę, musi na stałe przyjmować leki. Wymaga również fizjoterapii, ze względu na zniekształcona stopę. Początkowo był bardzo nieufny, teraz jest otwartym, kontaktowym i radosnym dzieckiem.

STYCZEŃ 2022
Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Niedawno nasz malutki Prosper uczył się mówić, a dziś jest już u młodszych przedszkolaków. Lubi się uśmiechać. Jego pasją jest jazda na rowerku.
MAJ 2021
Chłopiec bardzo się uspokoił w Kasisi. Niestety nikt go nie odwiedza, ma problemy z nóżką (ma zniekształconą stopę), wymaga fizjoterapii, przyjmuje leczenie na padaczkę. Chodzi do kasiskiego przedszkola.
LISTOPAD 2019
Był i jest bardzo chorowity, dalej jest na leczeniu. Często płacze. Ma babcię i rodzeństwo.

Fasola

Małgosia i Klub Sport to Wy

EWA

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!