moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Steven 23 l

9
18
Urodziny: 24.06.1999
W Kasisi od: 24.04.2012

Steven trafił do Kasisi po śmierci ojca, ponieważ wtedy sytuacja jego rodziny znacznie się pogorszyła . Nie dawali rady związać końca z końcem i w wyniku tego stanu Steven został przyniesiony do Kasisi. Każdego dnia podchodzi do innych osób i wita się z nimi, staje się coraz bardziej towarzyski. Do Kasisi przybył w rok po swoim bracie Danielu – w 2012 roku. Chłopcy spędzają ze sobą dużo czasu. Steven bardzo lubi grać w piłkę nożną. Jest bardzo ambitnym chłopcem i wielkim marzycielem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
Jest na uniwersytecie w Lusace. Studiuje socjologię. W czasie wakacji dorabia w Chaminuce (zaprzyjaźnione safari). Co jakiś czas przyjeżdża odwiedzić brata. Kasisi wciąż go wspiera. Płacimy za studia.
SIERPIEŃ 2020
Steven pracuje i odkłada pieniądze na studia. Resztę dostanie od nas. Jeśli dobrze pójdzie to zacznie studia w styczniu.
MAJ 2019
Steven mieszka i pracuje w Chaminuce. Skończył liceum, czeka na przyjęcie na uniwersytet. Uczy się samodzielności. Odwiedza Kasisi i wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2018
Steven chodzi do dwunastej klasy. Przygotowuje się do egzaminów. Uczy się dzień i noc. Wciąż chce iść na uczelnie rolniczą.
GRUDZIEŃ 2017
Steven niebawem idzie do jedenastej klasy, po ukończeniu dwunastej chce iść do szkoły rolniczej. Jest wzorowym uczniem, zajmuje szóste miejsce w całej szkole i pierwsze w klasie w tematach rolnictwa. Jest odpowiedzialny za ministrantów.
CZERWIEC 2016
Chodzi do dziesiątej klasy. Mieszka w internacie, do Kasisi przyjeżdża na wakacje. Jest ministrantem. Bardzo go chwalą w Chikuni.
CZERWIEC 2015
Miał chwilowe kłopoty z matematyką, ale bardzo się przejął i nadrobił zaległości. Chodzi do najlepszej szkoły w Zambii w Chikuni. Jest bardzo pomocny.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Buty dla dziecka
+28 serc

Buty dla dziecka

28,00 zł
Filmoteka
+25 serc

Filmoteka

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Fasola
+4 serc

Fasola

4,00 zł
Ser
+5 serc

Ser

5,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka i Mateusz Gasińscy

Malgorzata Wilczynska

Joanna V

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Witold Niżewicz

Sylwia Dziadek

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Teodora

Aleksandra

Maria Sus

Anonimowy Darczyńca

Ewa Dufrat

Agnieszka Pytlik

Anonimowy Darczyńca

Agnieszka Ewa Wróblewska

Anonimowy Darczyńca

Sylwia Szewczyk

Anonimowy Darczyńca

Magdalena Adamus

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Zbigniew Kubalańca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 442 zł
potrzebujemy:
10 000 zł