moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Steven 24 l

16
Urodziny: 24.06.1999
W Kasisi od: 24.04.2012

Steven trafił do Kasisi po śmierci ojca, ponieważ wtedy sytuacja jego rodziny znacznie się pogorszyła . Nie dawali rady związać końca z końcem i w wyniku tego stanu Steven został przyniesiony do Kasisi. Każdego dnia podchodzi do innych osób i wita się z nimi, staje się coraz bardziej towarzyski. Do Kasisi przybył w rok po swoim bracie Danielu – w 2012 roku. Chłopcy spędzają ze sobą dużo czasu. Steven bardzo lubi grać w piłkę nożną. Jest bardzo ambitnym chłopcem i wielkim marzycielem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Steven potrafi docenić to, co ma i pracuje ciężko, aby zasłużyć na więcej. Jego  uczciwość i wdzięczność są cechami, które z pewnością pomogą mu w życiu. Łączenie studiów z pracą nie jest łatwym zadaniem, ale Steven zdaje sobie sprawę, że to inwestycja w jego przyszłość i sposób na osiągnięcie samodzielności. Jest ambitny i zorganizowany, co pozwala mu z powodzeniem łączyć te dwie sfery życia.
LIPIEC 2022
Jest na uniwersytecie. Świetnie się uczy. Dostaje rządowe stypendium, wciąż jednak otrzymuje też wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”. Bardzo często przyjeżdża do Kasisi.
CZERWIEC 2021
Jest na uniwersytecie w Lusace. Studiuje socjologię. W czasie wakacji dorabia w Chaminuce (zaprzyjaźnione safari). Co jakiś czas przyjeżdża odwiedzić brata. Kasisi wciąż go wspiera. Płacimy za studia.
SIERPIEŃ 2020
Steven pracuje i odkłada pieniądze na studia. Resztę dostanie od nas. Jeśli dobrze pójdzie to zacznie studia w styczniu.
MAJ 2019
Steven mieszka i pracuje w Chaminuce. Skończył liceum, czeka na przyjęcie na uniwersytet. Uczy się samodzielności. Odwiedza Kasisi i wciąż otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2018
Steven chodzi do dwunastej klasy. Przygotowuje się do egzaminów. Uczy się dzień i noc. Wciąż chce iść na uczelnie rolniczą.
GRUDZIEŃ 2017
Steven niebawem idzie do jedenastej klasy, po ukończeniu dwunastej chce iść do szkoły rolniczej. Jest wzorowym uczniem, zajmuje szóste miejsce w całej szkole i pierwsze w klasie w tematach rolnictwa. Jest odpowiedzialny za ministrantów.
CZERWIEC 2016
Chodzi do dziesiątej klasy. Mieszka w internacie, do Kasisi przyjeżdża na wakacje. Jest ministrantem. Bardzo go chwalą w Chikuni.
CZERWIEC 2015
Miał chwilowe kłopoty z matematyką, ale bardzo się przejął i nadrobił zaległości. Chodzi do najlepszej szkoły w Zambii w Chikuni. Jest bardzo pomocny.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka i Mateusz Gasińscy

Sylwia Szewczyk

Magdalena Adamus

Joanna V

Witold Niżewicz

Teodora

Agnieszka Pytlik

Zbigniew Kubalańca

Malgorzata Wilczynska

Anna Głowacka

Aleksandra

Maria Sus

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł