Victor 8 l

Urodziny: 30.12.2015
W Kasisi od: 30.12.2022

Chłopiec urodził się 30 grudnia 2015 roku. Trafił do nas w dzień swoich urodzin. To był chyba najlepszy prezent dla niego. Bo tego dnia ktoś się nim zajął, tak jak należy zająć się dzieckiem – z troską i miłością. Victor razem ze swoją siostrą żył w okropnych warunkach. Dzieciaki były bardzo zaniedbane, chore i wycieńczone.

Pączek DOBRA

Pączek DOBRA

Kurczak

Kurczak

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Witaminy

Witaminy

Zestaw zabawek sensorycznych

Zestaw zabawek sensorycznych

Dominika

Marta Kowalska

Marta Bł

Krzysztof i Justyna

Justyna

Sebastian Filipek

Ewelina

tatarczyk Jacek

Izabela

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!