moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Przedszkole Niepubliczne Akademia Małego Odkrywcy w Kłecku

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
3 300,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

Lekcje na temat głodu i marnowania żywności zostały przeprowadzone w nauczaniu zdalnym w pięciu zespołach sześciolatków, w trzech zespołach klas pierwszych oraz w trzech zespołach klas drugich. Dzieci były bardzo zaciekawione formą i nowym tematem lekcji. Była to dla nich nowa przygoda odkrywania czegoś, o czym nigdy wcześniej nie słyszeli. Również rodzice wykazali zainteresowanie Fundacją Kasisi. Większość dzieci wykonała swoją pracę. W związku z tym, że projekt realizowany był w nauczaniu zdalnym, każdy indywidualnie stworzył plakat nt. niemarnowania żywności. Zbiórka odbyła się w trakcie Orszaku Trzech Króli 6 stycznia 2020r. Trzej Królowie złożyli w darze trzy puszki z datkami dla Fundacji. Z okazji pięciolecia oraz w związku z trzecim zadaniem wszyscy uczestnicy orszaku zostali poczęstowani tortem upieczonym z ekoproduktów. Fotorelacja z orszaku dla Kasisi pod adresem https://parafiaklecko.pl/2020/orszak-trzech-kroli-2020r/ i https://parafiaklecko.pl/2020/orszak-trzech-kroli-fotorelacja/

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł