moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Białce

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
855,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

W dniu 09.01.2020 roku  w klasie 6b została przeprowadzona lekcja wychowawcza pt. „Jedz, nie marnuj. Czym jest głód. Rzecz o Kasisi.”

Uczniowie z wielkim zainteresowaniem oglądnęli film oraz aktywnie uczestniczyli w lekcji wskazując przyczyny głodu. Sami też zauważają problem wielkiego marnowania jedzenia wokół siebie, a nawet w szkole.

W związku z tym, że w naszej szkole przeprowadzamy mnóstwo akcji charytatywnych, podjętą mamy Adopcję Szkoły z Republiki Środkowej Afryki oraz Boliwii, uczniowie chętnie włączyli się w projekt.

Zaplanowali kiermasz podczas zabawy karnawałowej oraz z okazji Dnia Dziecka.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 950 zł
potrzebujemy:
17 000 zł