moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Białce

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
855,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

W dniu 09.01.2020 roku  w klasie 6b została przeprowadzona lekcja wychowawcza pt. „Jedz, nie marnuj. Czym jest głód. Rzecz o Kasisi.”

Uczniowie z wielkim zainteresowaniem oglądnęli film oraz aktywnie uczestniczyli w lekcji wskazując przyczyny głodu. Sami też zauważają problem wielkiego marnowania jedzenia wokół siebie, a nawet w szkole.

W związku z tym, że w naszej szkole przeprowadzamy mnóstwo akcji charytatywnych, podjętą mamy Adopcję Szkoły z Republiki Środkowej Afryki oraz Boliwii, uczniowie chętnie włączyli się w projekt.

Zaplanowali kiermasz podczas zabawy karnawałowej oraz z okazji Dnia Dziecka.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł