moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
619,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

W listopadzie zrealizowaliśmy zajęcia o niemarnowaniu jedzenia oraz głodzie na świecie w ramach lekcji w klasach 3 i 6. Część zajęć prowadzili wolontariusze procujący w naszej szkolnej Sekcji Wolontariatu. Można powiedzieć, że dzieci i młodzież w naszej szkole (Szkole Globalnej) sporo wiedzą, interesują się otaczającym światem tym bliskim i dalszym, co ułatwia prowadzenie takich zajęć. W planach mamy jeszcze przeprowadzenie akcji „ciasteczkowej” oraz kiermasz ozdób doniczkowych dla rodziców.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł