moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
1 221,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

Zrealizowaliśmy łącznie 12 lekcji w klasach 0 – 6 oraz 3 lekcje w klasach 7 – 8, co łącznie daje 15 lekcji. Zajęcia odbywały się w terminie od 13.11. do 29.11.

Uczniowie byli poruszeni ilością marnowanej żywności, nie zdawali sobie z tego dotychczas sprawy. Z zapałem szukali pomysłów na radzenie sobie z marnotrawstwem jedzenia i na to, jak pomóc innym dzieciom, które cierpią głód. Wspólnie zastanawiali się nad tym, jak walczyć z marnowaniem żywności, byli aktywni na zajęciach, młodsze klasy, tak samo jak starsze oglądały prezentację multimedialną. Uczniowie pisali także list otwarty- apelu do rówieśników, by nie marnowali żywności.

Następnie Uczestnicy zorganizowali dyskotekę andrzejkową, podczas której prowadzili zbiórkę na rzecz Kasisi.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 780 zł
potrzebujemy:
17 000 zł