moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Zespół Szkół nr 1 w Brodnicy – Szkoła Podstawowa nr 7

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
122,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy pierwszy raz bierze udział w projekcie „Ozłacamy Kasisi”. Można jednakże już powiedzieć, że pierwszy, ale nie ostatni. Uczniowie są bardzo zainteresowani działalnością Fundacji, chętnie obejrzeli filmy przygotowane w ramach scenariusza zajęć oraz inne filmy poświęcone Kasisi. Temat Kasisi pojawił się także w ich domach, gdzie wielu z nich obejrzało te filmy jeszcze raz z rodzicami. Strona internetowa Fundacji oraz strona projektu „Ozłacamy Kasisi” zostały przejrzane od początku do końca. Po otworzeniu strony z Placówkami Złotych Serc pojawił się duch rywalizacji oraz chęć jak najszybszego wykonania wszystkich zadań. W ciągu tygodnia przygotowano już kilka plakatów.
W fundacyjnej puszce pojawiły się już pierwsze złotówki. Nadmuchane balony przypominają o udziale w ogólnopolskiej akcji. Wkrótce na ścianach zawisną pierwsze plakaty. Słowa „Proszę Pani, ja w domu już pilnuję, żeby nikt nie marnował jedzenia” stanowią dowód na to, że zwracanie uwagi na ten problem ma głęboki sens.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł