moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Zespół Szkół nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
504,16 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

W dniach 4-5.02 2020 odbyły się zajęcia pt. Czym jest marnowanie jedzenia? Lekcje prowadzili uczniowie z klasy 2 technikum hotelarskiego, zaangażowani w projekt Ozłacamy Kasisi. Zajęcia odbyły się w wszystkich 2 i 3 klasach technikum (łącznie 120 uczniów).
Młodzież uważnie słuchała prowadzących, którzy w ciekawy sposób przedstawiali informacje na temat głodu w Afryce oraz Domu Dziecka w Kasisi. Zaprezentowali także filmy Fundacji oraz skorzystali z prezentacji.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł