moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Zespół Szkół w Przesmykach

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
0,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

09 stycznia 2020 roku uczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w zajęciach „Czym jest marnowanie żywności? Co to jest głód?” Zajęcia przeprowadził opiekun Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli przygotowaną prezentację, chętnie odpowiadali na pytania i sami je zadawali. Żywo dyskutowali. Pracowali metodą konwersatorium i burzy mózgów.

Dodatkowo, uczniowie stworzyli metaplany (Jak jest? Jak powinno być? Dlaczego nie jest tak, jak powinno być?), mapę myśli związaną z zagadnieniami postawionymi w temacie zajęć oraz hasła nawołujące do tego, by nie marnować jedzenia.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł