moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kośmidrach

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
170,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

W tym karnawale nasz bal był balem charytatywnym. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowali babeczki i częstowali nimi uczestników zabawy. Dzieciaki z naszej szkoły chętnie wrzucały drobniaki do puszki dla dzieciaków z Zambii – podopiecznych Fundacji Kasisi. To wszystko dlatego, że bierzemy udział w programie „Ozłacamy Kasisi” i w myśl „Jem, nie marnuję” promujemy zasadę niewyrzucania jedzenia i dzielenia się tym, co mamy z potrzebującymi. Babeczki przygotowane z tego, „co w kuchni było”, pomogą dzieciom z domu sierot prowadzonego przez siostry Służebniczki NMPNP. Planujemy więcej takich akcji. Ile udało się zebrać pieniędzy, dowiemy się na początku czerwca – wtedy zakończymy tegoroczną edycję projektu.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 274 zł
potrzebujemy:
10 500 zł