moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kośmidrach

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
170,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

W tym karnawale nasz bal był balem charytatywnym. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowali babeczki i częstowali nimi uczestników zabawy. Dzieciaki z naszej szkoły chętnie wrzucały drobniaki do puszki dla dzieciaków z Zambii – podopiecznych Fundacji Kasisi. To wszystko dlatego, że bierzemy udział w programie „Ozłacamy Kasisi” i w myśl „Jem, nie marnuję” promujemy zasadę niewyrzucania jedzenia i dzielenia się tym, co mamy z potrzebującymi. Babeczki przygotowane z tego, „co w kuchni było”, pomogą dzieciom z domu sierot prowadzonego przez siostry Służebniczki NMPNP. Planujemy więcej takich akcji. Ile udało się zebrać pieniędzy, dowiemy się na początku czerwca – wtedy zakończymy tegoroczną edycję projektu.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 780 zł
potrzebujemy:
17 000 zł