• ODWIEDŹ NAS NA:

Świętujcie z nami swój ślub

"Zakochani w Kasisi" to nasz projekt dla zakochanych.  Świętujcie z nami swój ślub i pomóżcie dzieciakom z Domu Dziecka w Kasisi.

5 urodziny Fundacji Kasisi

Nasza Fundacja ma już 5 lat!

11 kwietnia 2018 minęło 5 lat od założenia przez Szymona Hołownię Fundacji Kasisi. Z tej okazji zapraszamy Was do świętowania wraz z nami tej rocznicy w sposób szczególny.

Otwieramy Dni Otwarte w Kasisi!

Rozpoczynamy Dni otwarte! Przez dwa dni 9-10.12 będziemy Was na bieżąco informować co słychać u mieszkańców Kasisi.

Coś specjalnie dla ciebie

Bądż na bieżąco z Fundacją Kasisi!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o tym, co dzieje się w Kasisi i Dobrej Fabryce. Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów, jakie nowe atrakcje czekają na Was w Afrykańskim Targu. Dołącz już teraz a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

• Wysyłka
      raz w miesiącu
    • Możliwość wypisania się w dowolnej chwili

Subskrybuj Kanał informacyjny Fundacja Kasisi i Dobra Fabryka