• Ruszamy z remontami w Kasisi.

Nasz dom znowu stał się placem budowy :)

Popatrzcie na romantyczny pejzaż z zachodzącym słońcem i kupą gruzu... Zburzyliśmy stary pokój zabaw bejbików i przylegającą doń łazienkę. Wyglądały strasznie! - budujemy je na nowo :-)

W następnej kolejności do generalnego remontu idzie Edmund’s House (bejbiki starsze), tam też wymiany domaga się wszystko.

A następnie zrobimy kapitalny remont House of Hope (HoH) - trzeba całkowicie przebudować dach, chcemy zrobić tam pojedyncze pokoje dla chorych, każdy z łazienką... To nie tylko wygoda, ale i troska o zdrowie, każdy lokator HoH (teraz mamy dziewczynę z gruźlicą) choruje na co innego. Własny prysznic i sanitariat dla każdego to sprawa zasadnicza.

Oczywiście to będzie kosztowało wagon złotych talarów, ale - z Wami nie damy rady?! :)