• Gimnazjum nr 2 w Koluszkach

  Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Koluszkach dołączyli do udziału w "Ozłacamy Kasisi". Uczniowie wezmą udział w organizacji Wielkiego Finału. 

  Życzymy dużo dobrej zabawy i wspaniałej afrykańskiej przygody!

   

  Relacja z II Wielkiego Finału:

  Data: 16.06.2016

  Wsparcie: 427,62zł

   

  Cała społeczność Gimnazjum nr 2 w Koluszkach zaangażowała się w pracę nad projektem. Wśród uczniów największym zaangażowaniem wykazali się Wiktoria Kaczorowska uczennica klasy 3B oraz Marcin Latek uczeń klasy 3A.

  Serdecznie dziękujemy za przekazane szkole materiały edukacyjne, które wykorzystane były na lekcjach do dyspozycji wychowawcy oraz podczas apelu. W czasie trwania akcji uczniowie przygotowali gazetki tematyczne związane z działalnością fundacji Kasisi oraz z tradycjami i kulturą Zambii. 

  Ulotki zawierające informacje o działalności fundacji Kasisi zostały przekazane uczniom i ich rodzicom oraz informacje o realizacji projektu zostały umieszczone na stronie szkoły www.gimnazjumnr2.edu.pl oraz na facebooku. 

  Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy wsparli tę akcję. Dziękujemy za otwartość, zainteresowanie i za to, że każdy włączył się na ile tylko mógł. Razem udało się nam wypracować wspaniały efekt, w przyszłym roku postaramy się lepiej.

   

  Akcja informacyjna i zbiórka funduszy w parafii św. Jana Chrzciciela w Świnach:

     

     

   

   Apel podsumowujący akcje "Ozłacamy Kasisi"

     

   

   

   

   

   

  Partnerzy