ANEKS DO REGULAMINU STRONY INTERNETOWEJ FUNDACJI KASISI

OZŁACAMY KASISI VI Edycja

 1. VI Edycja Projektu poświęcona jest tematowi „Jem, nie marnuję” (dalej jako „VI Edycja”)
 2. Temat jest kontynuowany względem poprzedniej, V Edycji. Wzięcie udziału danej grupy Uczestników w V edycji nie jest przeciwwskazaniem do uczestnictwa tej grupy w VI edycji. Grupy, które zgłosiły się do V Edycji i wypełniły tylko część zadań, zaproszone są do kontynuacji Projektu w ramach VI Edycji. Wykonane przez grupę Uczestników zadania z V Edycji zostaną uznane w VI Edycji.
 3. Harmonogram:
  1. 1 października 2019 r. – rozpoczęcie VI Edycji – rozpoczęcie rekrutacji, a po otrzymaniu materiałów przez Koordynatorów, rozpoczęcie prac nad realizacją zadań
  2. 30 września 2020 r. – końcowy termin zbierania środków finansowych przez Uczestników w ramach VI Edycji,
  3. 9 października 2020 r. – do tego czasu należy wpłacić na konto Fundacji środki zebrane podczas kiermaszu/zbiórki,
  4. do 30 października 2020 r. – wysyłka certyfikatów do wszystkich Uczestników VI Edycji oraz wysyłka nagród do Szkół zwycięskich.
 4. Po zgłoszeniu udziału Koordynator otrzyma od Organizatora wiadomość na wskazany w zgłoszeniu adres mailowy ze wszystkimi potrzebnymi informacjami i linkami do pobrania materiałów dydaktycznych. Będą to:
  1. scenariusze lekcji,
  2. linki do filmów,
  3. karty pracy dla przedszkoli i klas 1 – 6 szkoły podstawowej,
  4. prezentacja multimedialna dla klas 7 – 8 szkoły podstawowej oraz dla szkół średnich.
 5. Organizator wyśle za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany w zgłoszeniu adres korespondencyjny również puszkę do zbiórki oraz balony.
 6. Projekt składa się z trzech zadań:
 • przeprowadzenie lekcji na temat niemarnowania jedzenia i/lub głodu oraz przesłanie relacji z lekcji celem publikacji na Stronie internetowej Organizatora,
 • dla przedszkoli i klas 1 – 6 szkół podstawowych: zrobienie plakatu dotyczącego niemarnowania jedzenia oraz przesłanie zdjęcia plakatu celem publikacji na Stronie internetowej Organizatora.

lub

 • dla klas 7 – 8 szkół podstawowych oraz szkół średnich: umieszczenie na facebooku lub Instagramie na profilu przynajmniej jednego Uczestnika Projektu krótkiego filmu, na którym Uczestnik/Uczestnicy podejmuje/ą wybrane przez siebie eko-działanie (np. unikają marnowania jedzenia, produkcji śmieci, zanieczyszczeń powietrza itd).
 • przeprowadzenie zbiórki na rzecz Fundacji (na przykład w formie kiermaszu ciast) i przekazanie zebranych środków na konto Fundacji.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł