moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
ANEKS DO REGULAMINU STRONY INTERNETOWEJ FUNDACJI KASISI

OZŁACAMY KASISI VI Edycja

 1. VI Edycja Projektu poświęcona jest tematowi „Jem, nie marnuję” (dalej jako „VI Edycja”)
 2. Temat jest kontynuowany względem poprzedniej, V Edycji. Wzięcie udziału danej grupy Uczestników w V edycji nie jest przeciwwskazaniem do uczestnictwa tej grupy w VI edycji. Grupy, które zgłosiły się do V Edycji i wypełniły tylko część zadań, zaproszone są do kontynuacji Projektu w ramach VI Edycji. Wykonane przez grupę Uczestników zadania z V Edycji zostaną uznane w VI Edycji.
 3. Harmonogram:
  1. 1 października 2019 r. – rozpoczęcie VI Edycji – rozpoczęcie rekrutacji, a po otrzymaniu materiałów przez Koordynatorów, rozpoczęcie prac nad realizacją zadań
  2. 30 września 2020 r. – końcowy termin zbierania środków finansowych przez Uczestników w ramach VI Edycji,
  3. 9 października 2020 r. – do tego czasu należy wpłacić na konto Fundacji środki zebrane podczas kiermaszu/zbiórki,
  4. do 30 października 2020 r. – wysyłka certyfikatów do wszystkich Uczestników VI Edycji oraz wysyłka nagród do Szkół zwycięskich.
 4. Po zgłoszeniu udziału Koordynator otrzyma od Organizatora wiadomość na wskazany w zgłoszeniu adres mailowy ze wszystkimi potrzebnymi informacjami i linkami do pobrania materiałów dydaktycznych. Będą to:
  1. scenariusze lekcji,
  2. linki do filmów,
  3. karty pracy dla przedszkoli i klas 1 – 6 szkoły podstawowej,
  4. prezentacja multimedialna dla klas 7 – 8 szkoły podstawowej oraz dla szkół średnich.
 5. Organizator wyśle za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany w zgłoszeniu adres korespondencyjny również puszkę do zbiórki oraz balony.
 6. Projekt składa się z trzech zadań:
 • przeprowadzenie lekcji na temat niemarnowania jedzenia i/lub głodu oraz przesłanie relacji z lekcji celem publikacji na Stronie internetowej Organizatora,
 • dla przedszkoli i klas 1 – 6 szkół podstawowych: zrobienie plakatu dotyczącego niemarnowania jedzenia oraz przesłanie zdjęcia plakatu celem publikacji na Stronie internetowej Organizatora.

lub

 • dla klas 7 – 8 szkół podstawowych oraz szkół średnich: umieszczenie na facebooku lub Instagramie na profilu przynajmniej jednego Uczestnika Projektu krótkiego filmu, na którym Uczestnik/Uczestnicy podejmuje/ą wybrane przez siebie eko-działanie (np. unikają marnowania jedzenia, produkcji śmieci, zanieczyszczeń powietrza itd).
 • przeprowadzenie zbiórki na rzecz Fundacji (na przykład w formie kiermaszu ciast) i przekazanie zebranych środków na konto Fundacji.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 442 zł
potrzebujemy:
10 000 zł