moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Odmieńmy sypialnię bejbików

Łóżeczka dla Kasisi

Podaruj cegiełkę na wymianę łóżeczek!
uzbieranych:
8 126 zł
potrzebujemy:
48 000 zł

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Wiemy, jak ogromnie Siostrom zależy na tym, żeby dzieci w Kasisi czuły się jak w Domu! Niestety – prędzej czy później – każdy dom będzie potrzebował trochę modernizacji. A przecież w Kasisi jest tyle innych, ważnych wydatków!

My jednak myślimy, że nie można już dłużej zwlekać – sypialnie bejbików przeszły gruntowny remont i jedyne, czego im brakuje, to łóżeczka. Drewniane, ciepłe – i z nowiutkim materacem, który ukołysze do snu nasze dzieciaki. Aby żaden zimny szczebelek nie wybudził ze snu, na który ciężko zapracowały codziennymi psotami!

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

Potrzebujemy aż 30 łóżeczek. Przy cenach 7300 kwacha (blisko 1600 zł) za jedno łóżeczko, cała kwota zbiórki wydaje się być zawrotna – w Zambii takie zakupy są bardzo drogie, ponieważ często sprowadzane z zagranicy.

Dlatego prosimy – podarujcie po prostu małą cegiełkę – 20 zł. Zakup ten będzie służył wielu, wielu pokoleniom małych Kasisjan!

Nie możemy sobie wyobrazić piękniejszego prezentu na Dzień Dziecka. Złotówka do złotówki – razem zamienimy to miejsce w sypialnię jak z bajki!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł