PILNA POMOC

Ochrońmy Kasisi przed wirusem

Walczymy z epidemią Covid - 19

Z powodu COVID-19 od kilku dni Kasisi pozostaje zamknięte. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze. Są jednak wyjątki. Otwieramy drzwi wtedy, gdy pukają do nich potrzebujący. Od początku kwarantanny opieka społeczna przywiozła nam już dwoje porzuconych maluchów.

By zabezpieczyć się przed epidemią, potrzebujemy oczywiście maseczek, fartuchów i dezynfekantów. W izolacji w szpitaliku House of Hope przebywa już trzech mieszkańców Kasisi. To jednak nie wszystko. By nie narażać się podczas częstych wizyt w mieście, potrzebujemy zrobić zapasy mleka terapeutycznego dla niedożywionych dzieci, leków dla przewlekle chorych i jedzenia dla każdego z ponad 200 mieszkańców.

Przed nami kilka trudnych tygodni. W odległej o kilkanaście kilometrów Lusace epidemia się rozkręca. W środku, z nami jest jeden bardzo potrzebujący wsparcia pacjent z chorobą nowotworową i wszyscy nasi podopieczni, którym musimy zapewnić bezpieczeństwo.

Szczególnie teraz potrzebujemy Waszej pomocy! Bądźmy RAZEM z naszymi podopiecznymi, by niczego im nie brakło.

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!