PILNA POMOC

Świąteczna akcja plecakowa

Pomóż kupić plecaki do szkoły
uzbieranych:
2 415 zł
potrzebujemy:
15 435 zł

Święta już za 2 tygodnie. Czasu by zostać wyjątkowym Świętym Mikołajem już niewiele.
Chcemy spełnić gwiazdkowe marzenia naszych dzieci. Kupmy im wymarzone szkolne plecaki. Rok szkolny startuje już w styczniu!!!

Laundry, Lamek, Abram, Nelly, Alick, Natasha i Gift właśnie z dumą ukończyli zerówkę. Tuż po świątecznej przerwie awansują z przedszkolaka na ucznia. Wraz z nimi do szkoły pójdzie 140 dzieci z Kasisi!!!

Wszyscy napisali listy do św. Mikołaja. Marzą o prawdziwych, porządnych plecakach. Mikołaj sprawdził, koszt jednego to 105 złotych. Dzieci, które po Nowym Roku zasiądą w szkolnych ławkach, jest 147. Prosty rachunek daje 15 435 złotych. Takiego budżetu potrzebują kasiskie elfy, by w trakcie Świąt spełnić marzenia naszych dzieciaków.

U nas nie ma małych darowizn. Nieważne czy możesz ufundować cały plecak za 105 zł, czy choćby małą jego część za 5 zł – spełniasz marzenia! Dołącz do naszej świątecznej plecakowej akcji!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł