moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
PILNA POMOC

Świąteczna akcja plecakowa

Pomóż kupić plecaki do szkoły
uzbieranych:
2 415 zł
potrzebujemy:
15 435 zł

Święta już za 2 tygodnie. Czasu by zostać wyjątkowym Świętym Mikołajem już niewiele.
Chcemy spełnić gwiazdkowe marzenia naszych dzieci. Kupmy im wymarzone szkolne plecaki. Rok szkolny startuje już w styczniu!!!

Laundry, Lamek, Abram, Nelly, Alick, Natasha i Gift właśnie z dumą ukończyli zerówkę. Tuż po świątecznej przerwie awansują z przedszkolaka na ucznia. Wraz z nimi do szkoły pójdzie 140 dzieci z Kasisi!!!

Wszyscy napisali listy do św. Mikołaja. Marzą o prawdziwych, porządnych plecakach. Mikołaj sprawdził, koszt jednego to 105 złotych. Dzieci, które po Nowym Roku zasiądą w szkolnych ławkach, jest 147. Prosty rachunek daje 15 435 złotych. Takiego budżetu potrzebują kasiskie elfy, by w trakcie Świąt spełnić marzenia naszych dzieciaków.

U nas nie ma małych darowizn. Nieważne czy możesz ufundować cały plecak za 105 zł, czy choćby małą jego część za 5 zł – spełniasz marzenia! Dołącz do naszej świątecznej plecakowej akcji!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł