Najsłodszy dzień w roku

Tłusty Czwartek w Kasisi

Podaruj pączka
uzbieranych:
5 280 zł
potrzebujemy:
5 000 zł

Udało się! Zrealizowaliśmy pierwszy cel 2000 zł, dzięki któremu Kasisi zmieni się w najsłodszy Dom na świecie! Każdy podarowany przez Was pączek zamienimy na DOBRO w czystej postaci! U nas nie ma pustych kalorii!

Nie poprzestajemy na tym! Dzięki pączkom przybędzie w Kasisi nie tylko słodkości, ale również wartościowych produktów spożywczych, leków w naszym szpitaliku, gier i zabawek, i wszystkiego co pomaga nam budować ten pełen nadziei DOM. Tłusty Czwartek niebawem się kończy, ale osłodźmy dzieciakom kolejne miesiące, upewniając się, że stać nas na wszystko, czego potrzebują do zdrowego rozwoju.


Zdradzimy Wam tajemnicę – polskie Siostry kochają słodycze i pilnują, by w Tłusty Czwartek tradycji stało się zadość. 🤫

Wprawdzie zambijskie pączki, tutaj nazywane vitumbuwa, nie mają lukru ani słodkiego nadzienia, ale i tak stanowią niezwykły rarytas. Na co dzień dbamy o to, by dzieciaki jadły zdrowe, zbilansowane posiłki, dlatego w tym szczególnym dniu w roku znajdzie się miejsce na coś słodkiego bez grama wyrzutów sumienia.

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki – Agnieszka i Kinga – już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować live w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

Podarujcie dzieciakom po pączku i sprawcie, by nasz wirtualny stół uginał się od słodkości – a my obiecujemy, że jeszcze więcej pączków przygotujemy dla dzieciaków!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł