moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Budujcie z nami to wspaniałe miejsce

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

Pomóż nam zasypać dziurę w budżecie
uzbieranych:
6 462 zł
potrzebujemy:
10 000 zł

Dzieci w Kasisi podczas edukacji o tym, czym jest wojna i w jaki sposób dotyka dzieci w Ukrainie O tym, że prócz dobra, istnieje na tym świecie zło, dzieci z Kasisi wiedzą bardzo dobrze. Doświadczyły go w swoim życiu już dość. Dla wojny nie ma usprawiedliwienia. Dlatego podczas wieczornych rozmów młodym mieszkańcom Kasisi mówi się ostatnio dużo i jasno, czym jest dobro, a czym zło. Mówiąc o rozgrywających się w Ukrainie tragediach, siostry ważą słowa, dostosowują je do wrażliwości swoich podopiecznych. Młodsze dzieci przygotowują dla swoich ukraińskich kolegów anioły w kolorach ich flagi. Każdy anioł to wyraz modlitwy, by były bezpiecznie i by wojna szybko się skończyła.

Takie rozmowy są ważne. Tematu, którym sami żyjemy, nie można przed dzieckiem ukrywać, trywializować i zakłamywać rzeczywistości. Wojna to zło. W Kasisi każdy to wie.

To również dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Taką, w której dobro i zło jest jasno nazwane, taką, w której na zło nie odpowiada się złem, ale dobrem. To dom, który kipi miłością i spokojem. Chcemy, by to się nie zmieniło! Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Kurs dolara wyznacza nowe rekordy. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel. Razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 220 zł
potrzebujemy:
4 950 zł