moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Bądźcie z nami, bo tylko tak uzbrojeni mamy szansę wygrać!!!

Data dodania: 26.06.2023
Kilka dni temu pisaliśmy Wam, że Christabel wróciła do Domu. Choć bardzo osłabiona, była już z nami. Mieliśmy nadzieję, że powoli będzie wracała do sił.
Dziś przyszedł kolejny kryzys i musieliśmy znowu odwieźć maleństwo do szpitala. Dziewczynka ma zaledwie 5 miesięcy, a już tak dużo przeszła. Zaraz po urodzeniu porzuciła ją mama. Kilkanaście dni później trafiła do nas.
Poprosiliśmy tylko o jedno: żeby była szczęśliwa i cieszyła się spokojnym dzieciństwem. Ten spokój zburzył okrutny przeciwnik – chłoniak. Chemioterapia, która miała być ratunkiem, rozkłada Christabel na łopatki.
My jednak się nie poddamy, będziemy o nią walczyć, jak kiedyś o Anastazję. Potrzebujemy Waszego wsparcia, zarówno materialnego, jak i duchowego. Bądźcie z nami, bo tylko tak uzbrojeni mamy szansę wygrać!!!
INFORMACJE 27/06: Badania Christabel wykazały tylko 7 g/dl hemoglobiny, co oznacza ciężką anemię. Cierpi również z powodu zapalenia płuc.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł