Bracia w poszukiwaniu prawdziwego domu: Historia Favour i Henry’ego w Kasisi

Data dodania: 17.09.2023

Znowu otwieramy szeroko drzwi, by przyjąć do Domu kolejne potrzebujące dzieciaki.

Favour i Henry to bracia. Nie zaznali miłości od najbliższych. Nie dowiedzieli się, jak to jest być dla kogoś całym światem. Nie poznali, czym jest matczyna miłość, pełna ciepła i poświęcenia. Kobieta, która ich urodziła, nie dorosła do bycia matką. Zamykała chłopców samych w domu na cały dzień. Nie mieli co jeść ani pić. Bracia w dniu przyjęcia do Kasisi byli bardzo zagłodzeni i zaniedbani.

To kolejne dzieciaki, które będą potrzebowały głębokiej terapii. Siostra Mariola, poświęca wiele czasu na to, by znowu zaczęły ufać dorosłym, by przekonały się, że świat, w którym do tej pory funkcjonowały, nie jest normą.

Musimy na nowo nauczyć ich żyć. Pokazać im świat, w którym to, co czują jest ważne, że interesuje nas to, co się u nich dzieje, że mają prawo do beztroskiego dzieciństwa.

Pomóż nam odbudować ich świat na nowo. Zaadoptuj z sercem Favour i Henrego!