moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Bracia w poszukiwaniu prawdziwego domu: Historia Favour i Henry’ego w Kasisi

Data dodania: 17.09.2023

Znowu otwieramy szeroko drzwi, by przyjąć do Domu kolejne potrzebujące dzieciaki.

Favour i Henry to bracia. Nie zaznali miłości od najbliższych. Nie dowiedzieli się, jak to jest być dla kogoś całym światem. Nie poznali, czym jest matczyna miłość, pełna ciepła i poświęcenia. Kobieta, która ich urodziła, nie dorosła do bycia matką. Zamykała chłopców samych w domu na cały dzień. Nie mieli co jeść ani pić. Bracia w dniu przyjęcia do Kasisi byli bardzo zagłodzeni i zaniedbani.

To kolejne dzieciaki, które będą potrzebowały głębokiej terapii. Siostra Mariola, poświęca wiele czasu na to, by znowu zaczęły ufać dorosłym, by przekonały się, że świat, w którym do tej pory funkcjonowały, nie jest normą.

Musimy na nowo nauczyć ich żyć. Pokazać im świat, w którym to, co czują jest ważne, że interesuje nas to, co się u nich dzieje, że mają prawo do beztroskiego dzieciństwa.

Pomóż nam odbudować ich świat na nowo. Zaadoptuj z sercem Favour i Henrego!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł