Uczniowie

Henry 11 l

22
Urodziny: 01.03.2013
W Kasisi od: 08.09.2023

Henry trafił do Kasisi razem z młodszym bratem, który ma na imię Favour. Nie zaznali miłości od najbliższych. Nie dowiedzieli się, jak to jest być dla kogoś całym światem. Nie poznali, czym jest matczyna miłość, pełna ciepła i poświęcenia. Kobieta, która ich urodziła, nie dorosła do bycia matką. Zamykała chłopców samych w domu na cały dzień. Nie mieli, co jeść ani pić. Bracia w dniu przyjęcia do Kasisi byli bardzo zagłodzeni i zaniedbani. Teraz już o nic nie muszą się martwić.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Coraz lepiej i pewniej czuje się w Kasisi. Walczymy z pewnymi powikłaniami i zaniedbaniami, z jakimi do nas przyszedł. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Henry lubi się przytulać i rozmawiać z siostrą Mariolą. Jest bardzo elokwentny.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Katarzyna Pacia

Malwina

Magda

Renata R

Wiktoria

Ewa Gądek

Magda

Alicja

Laura

Alex

Gabriela

Pati

Kuba

Monika

Magda

Anna Paradowska

Joanna

Magda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł