moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Cześć, jestem Rhoda

Data dodania: 26.01.2023

Cześć, jestem Rhoda. W Kasisi jestem od niedawna, ale już czuję się tu jak w domu. Pod koniec listopada rodzice przyprowadzili mnie tutaj razem z moim rodzeństwem i poprosili siostrę Mariolę, żeby się nami zaopiekowała. Mama i tata są chorzy. Tata nawet próbował znaleźć pracę, ale przez chorobę mu się nie udało.

Czasem tęsknię za rodzicami, ale wiem, że nie mają siły, żeby się nami zająć. Dobrze czuję się w Kasisi. Lubię bawić się z innymi dziewczynkami. Siostry powiedziały mi, że na pewno znajdę przyjaciół w Polsce. Czy to prawda? Zechcecie zostać moimi przyjaciółmi? Będę się bardzo z tego cieszyła. Odwiedzajcie mój profil i sprawdzajcie, co u mnie słychać!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł