Rhoda 10 l

Urodziny: 19.09.2013
W Kasisi od: 21.11.2022

Rhoda jest w Kasisi razem ze swoim rodzeństwem.  Ich rodzice żyją, ale nie mogą zająć się swoimi dziećmi, ponieważ są chorzy. Tata poszedł szukać pracy, aby utrzymać rodzinę. Niestety nie udało się i rodzice musieli poprosić o pomoc w opiece nad swoimi pociechami. Wiedzą, że w Kasisi będą bezpieczne.

STYCZEŃ 2023
Świetnie zaaklimatyzowała się w Kasisi. Szybko znalazła koleżanki, z którymi lubi się bawić i wygłupiać. Często się uśmiecha. Gdy widzi, że ktoś robi jej zdjęcie, natychmiast ustawia się w pozie;)

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Czekolada

Czekolada

Kurczak

Kurczak

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Witaminy

Witaminy

Aneta

Ola

Sara

Monika Skrzypek

Ania

Marcin Małysz

Kasia

Marta

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!