moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Do Kasisi trafili Dawid i Robbson

Data dodania: 26.05.2022

Takie dwie niespełna tygodniowe kruszynki podarowało nam kilka dni temu niebo. Dawid i Robbson. Do Kasisi trafili z odległego zakątka Zambii.

Pierwszy dzień bliźniaków na świecie okazał się początkiem ich największej straty. Tuż po narodzinach zmarła mama, największy gwarant bezpieczeństwa i miłości. Po niespełna tygodniu chłopcy musieli opuścić dom. Rodzina, w której ledwo starczało na utrzymanie starszych dzieci, nie była w stanie poradzić sobie z zapewnieniem specjalistycznej opieki noworodkom.

Pomożecie nam DZIŚ ich przytulić? Sprawić, że poczują, że trafili do najlepszego Domu na świecie. Że od teraz naprawdę będzie już tylko lepiej.

Chcemy, poprzez Adopcję z Sercem, stworzyć dla tych maluchów zaplecze miłości i bezpieczeństwa – mur wsparcia, dzięki którem z czasem będą mogli powiedzieć: OK, nie tylko tu w Kasisi, ale i tam na końcu świata (bo w rzeczywistości jesteśmy dla nich końcem świata) jest KTOŚ, kto we mnie wierzy, kto mnie wspiera, kto widzi kogoś, kogo moi najbliżsi nie umieli zobaczyć…

Dziś Dzień Matki, a więc szansa na podarowanie naszym kruszynkom namiastki tego, co życie w sposób brutalny im odebrało – miłości i troski osób, które nie stawiają żadnych warunków, tylko jak Mamy, kochają za to, że po prostu się JEST.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł