Bejbiki

Dawid 1 l

Urodziny: 07.05.2022
W Kasisi od: 20.05.2022

Dawid trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Robbsonem. Kiedy przyjmowaliśmy ich w DOMU, mieli około tygodnia. Mama chłopców zmarła podczas porodu. Taty nie stać na utrzymanie bliźniaków. Po śmierci żony musiał podjąć decyzję o oddaniu ich do Domu Dziecka, ponieważ sam nie jest w stanie zająć się dwójką malutkich dzieci, nie stać go też na mleko, które może zastąpić pokarm matki. Dalsza rodzina nie jest w stanie pomóc.

LIPIEC 2023
Dawid prawidłowo się rozwija, nie ma z nim żadnych kłopotów. Dalej jest nieśmiały. Widać, że jeszcze potrzebuje czasu, by w pełni zaufać i poczuć się bezpiecznym. Jednak po dłuższym czasie spędzonym razem, potrafi obdarować najpiękniejszym uśmiechem:)
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec ma się dobrze. Ładnie rośnie, nie choruje. Jest lepiej zbudowany od swojego brata bliźniaka Robbsona. Nieco nieśmiały.
SIERPIEŃ 2022

Alicja

Sabina

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!