Bejbiki

Dawid 2 l

32
Urodziny: 07.05.2022
W Kasisi od: 20.05.2022

Dawid trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Robbsonem. Kiedy przyjmowaliśmy ich w DOMU, mieli około tygodnia. Mama chłopców zmarła podczas porodu. Taty nie stać na utrzymanie bliźniaków. Po śmierci żony musiał podjąć decyzję o oddaniu ich do Domu Dziecka, ponieważ sam nie jest w stanie zająć się dwójką malutkich dzieci, nie stać go też na mleko, które może zastąpić pokarm matki. Dalsza rodzina nie jest w stanie pomóc.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Jest nieco nieśmiały. Często bywa zamyślony. Cieszy się dobrym apetytem od pierwszych dni swojego życia. Jego entuzjazm do jedzenia jest szczególnie widoczny, gdy podczas posiłków chętnie zjada dokładkę kaszki. Niezależnie od tego, czy to śniadanie, obiad czy kolacja, Dawid zawsze wydaje się być gotowy na więcej;)
LIPIEC 2023
Dawid prawidłowo się rozwija, nie ma z nim żadnych kłopotów. Dalej jest nieśmiały. Widać, że jeszcze potrzebuje czasu, by w pełni zaufać i poczuć się bezpiecznym. Jednak po dłuższym czasie spędzonym razem, potrafi obdarować najpiękniejszym uśmiechem:)
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec ma się dobrze. Ładnie rośnie, nie choruje. Jest lepiej zbudowany od swojego brata bliźniaka Robbsona. Nieco nieśmiały.
SIERPIEŃ 2022
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Bożena Wajda

Majowa Iza

Magdalena Mariusz

srebrnonogi

Ewa Puczko

Dawid

Natalia

ciocia Bibi

Magdalena Ciężka

Katarzyna i Bartosz

Asia

Amanda

Kasia&Robfather

Zosia

Tomek C.

Leon i David

Kasia

Jowita Gruczka

Karolina

tereza

Marzena i Krzysztof Szczęśni

Bożena

Ciocia Patka

Gośka

Aga Marcin i Franio

Tomasz Barczak

Mama Grzesia

Marima

Alicja

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł