moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dołącz do naszej zbiórki

Data dodania: 30.08.2022

Jeden zeszyt – niby nic, a w oczach Grace to prawdziwa przepustka do świata, który dla sześcioletniego dziecka jest równie fascynujący, co straszny.

Ale Grace wie, że szkoła wszystkiego ją nauczy – czytania, pisania, radzenia sobie z liczeniem. Inne umiejętności – takie jak dzielenie się sercem z potrzebującymi, opiekuńczość czy wytrwałość – rozwija w Kasisi od kiedy tylko się tu pojawiła.

Mama Grace nie żyje, a tata odwiedził ją tylko raz – ale to nie zraża dziewczynki do świata, który wydaje się po prostu chłonąć swoimi wielkimi oczami. Grace wie, że mając tak wspaniałych rodziców adopcyjnych, zawsze będzie dobrze.

Dołącz do naszej zbiórki i przekaż Grace oraz innym małym Kasisjanom równowartość zeszytu, piórnika lub plecaka. To prawdziwy paszport do przyszłości

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł