Dołącz do naszej zbiórki

Data dodania: 30.08.2022

Jeden zeszyt – niby nic, a w oczach Grace to prawdziwa przepustka do świata, który dla sześcioletniego dziecka jest równie fascynujący, co straszny.

Ale Grace wie, że szkoła wszystkiego ją nauczy – czytania, pisania, radzenia sobie z liczeniem. Inne umiejętności – takie jak dzielenie się sercem z potrzebującymi, opiekuńczość czy wytrwałość – rozwija w Kasisi od kiedy tylko się tu pojawiła.

Mama Grace nie żyje, a tata odwiedził ją tylko raz – ale to nie zraża dziewczynki do świata, który wydaje się po prostu chłonąć swoimi wielkimi oczami. Grace wie, że mając tak wspaniałych rodziców adopcyjnych, zawsze będzie dobrze.

Dołącz do naszej zbiórki i przekaż Grace oraz innym małym Kasisjanom równowartość zeszytu, piórnika lub plecaka. To prawdziwy paszport do przyszłości