moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dołącz do naszej zbiórki

Data dodania: 30.08.2022

Jeden zeszyt – niby nic, a w oczach Grace to prawdziwa przepustka do świata, który dla sześcioletniego dziecka jest równie fascynujący, co straszny.

Ale Grace wie, że szkoła wszystkiego ją nauczy – czytania, pisania, radzenia sobie z liczeniem. Inne umiejętności – takie jak dzielenie się sercem z potrzebującymi, opiekuńczość czy wytrwałość – rozwija w Kasisi od kiedy tylko się tu pojawiła.

Mama Grace nie żyje, a tata odwiedził ją tylko raz – ale to nie zraża dziewczynki do świata, który wydaje się po prostu chłonąć swoimi wielkimi oczami. Grace wie, że mając tak wspaniałych rodziców adopcyjnych, zawsze będzie dobrze.

Dołącz do naszej zbiórki i przekaż Grace oraz innym małym Kasisjanom równowartość zeszytu, piórnika lub plecaka. To prawdziwy paszport do przyszłości

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 750 zł
potrzebujemy:
17 000 zł