moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dołącz do naszej zbiórki

Data dodania: 30.08.2022

Jeden zeszyt – niby nic, a w oczach Grace to prawdziwa przepustka do świata, który dla sześcioletniego dziecka jest równie fascynujący, co straszny.

Ale Grace wie, że szkoła wszystkiego ją nauczy – czytania, pisania, radzenia sobie z liczeniem. Inne umiejętności – takie jak dzielenie się sercem z potrzebującymi, opiekuńczość czy wytrwałość – rozwija w Kasisi od kiedy tylko się tu pojawiła.

Mama Grace nie żyje, a tata odwiedził ją tylko raz – ale to nie zraża dziewczynki do świata, który wydaje się po prostu chłonąć swoimi wielkimi oczami. Grace wie, że mając tak wspaniałych rodziców adopcyjnych, zawsze będzie dobrze.

Dołącz do naszej zbiórki i przekaż Grace oraz innym małym Kasisjanom równowartość zeszytu, piórnika lub plecaka. To prawdziwy paszport do przyszłości

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł