Dołączcie do naszej zbiórki!

Data dodania: 02.09.2022

To był trudny dzień dla Kasisi – pełen łez i pożegnań.

Nasza Kasia, specjalistka od pedagogiki specjalnej, wróciła właśnie do Polski. Dzieci uwielbiały zajęcia z Kasią i nic dziwnego – Kasia czyniła w Domu Kasisi prawdziwe cuda, ucząc naszych najbardziej wymagających podopiecznych umiejętności, które pomogą im w samodzielnym życiu.

Kasiu, chcemy Ci podziękować za Twój ogromny wkład w życie dzieci w Kasisi. Za te wszystkie cierpliwe godziny nauki czytania, liczenia i szansę daną dzieciom, które potrzebowały Twojej uskrzydlającej wiary w ich możliwości. Za codzienne, indywidualne terapie z dziećmi i malutkie kroczki, które w rozwoju podopiecznych Kasisi są milowe.

Mówi się, że prawdziwi bohaterowie żyją w sercach małych dzieci toczących wielkie bitwy. Dziękujemy, Kasiu, że przez cały ten rok dzieliłaś się z dziećmi swoją wiedzą i sercem!

Wiedza zajmuje w Kasisi miejsce szczególne, ale jej zdobywanie stanowi nie lada wyzwanie w obliczu szalejącego kursu dolara. Chcielibyśmy dziś poprosić Was o niewielką pomoc – równowartość zeszytu, podręcznika lub długopisu – która pozwoli nam na skompletowanie szkolnych wyprawek dla dzieci. Dołączcie do naszej zbiórki!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł