moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dzięki książkom pokazujemy dzieciakom świat w innych barwach

Data dodania: 06.10.2021

Widzicie te uśmiechnięte buzie? To radość z powodu nowych książek, jakie przyjechały dziś do Kasisi!

Są to książki najróżniejsze – to między innymi pierwsze czytanki dla maluchów, które poznają świat, teraz już tylko w kolorowych barwach. To podręczniki szkolne, dzięki którym starsze dzieci poznają fascynujące życie oceanów, uczą się historii czy nowych, praktycznych umiejętności. To między innymi fantastyka, która przenosi dziecięce wyobraźnie wysoko ponad problemy i pozwala snuć najśmielsze marzenia. To też opowieści biograficzne, które uczą dzieci wartości pracy, dobrych uczynków i autorytetów, oraz pokazują, że trudna przeszłość dzieci nie stanowi dla nich ograniczeń.

Książki, które kupujecie w ramach Zakupów dla Kasisi zapełniają już ufundowaną przez Was bibliotekę. Chcemy, aby każde dziecko miało do nich łatwy dostęp, mogło w każdej chwili po nie sięgnąć i zanurzyć się w lekturze.

To dla nich bardzo ważne. Każda kolejna strona pomaga nam wyrywać dzieciaki z objęć trudnej przeszłości. Dzięki nim mają szansę odkrywać, że świat nie ma wyłącznie czarnych barw. Jak mawiał William Somerset Maugham – Przyzwyczaić się do czytania książek – to zbudować sobie schron przed większością przykrości życia codziennego.

I jeśli chcecie do tej bezpiecznej, marzycielskiej przystani dodać swoją cegiełkę, gorąco zachęcamy Was do podarowania książki lub wyprawki szkolnej.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł