moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Edukacji

Data dodania: 24.01.2023

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Edukacji.

Bibiana, Chola, Faith, Grace, Joseph i wielu innych… oni dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką. Narazie przez zabawę. Wszyscy chodzą do przedszkola.

Anastasia, Anna Maria, Blessing, Dominic… lista w tym roku jest bardzo długa, te dzieciaki poszły w styczniu do zerówki.

W Kasisi jest kilkuset uczniów, są też studenci. W Polsce James, Ewa. Ci już na końcu swojej edukacji. W Kasisi towarzyszymy naszym podopiecznym, na kazdym jej etapie.

Mamy też dzieciaki w szkole specjalnej, gdzie poziom nauki jest dostosowany do ich możliwości. Jest też szkoła Montessori, gdzie uczęszczają dzieciaki z albinizmem, bo tam są bezpieczne.

Dzieciaki, które trafiły do Kasisi, którym Wy podaliście rękę miały dużo szczęścia. Odsetek dzieciaków, które w Zambii nie mają takiej możliwości, wciąż jest wysoki. To Wy na codzień troszczycie się o to, żeby w Kasisi nie zabrakło jedzenia, żeby dzieciaki miały się w co ubrać, ale to właśnie Wy też je KSZTAŁCICIE. To dzięki Wam mają szansę się uczyć. To Wy kupujecie im bilet do lepszej przyszłości.

14 letni Caleb, który przyszedł do DOMU niecałe 3 miesiące temu powinien być już conajmniej w ósmej klasie, a tymczasem jest w piątej. Niestety sytuacja w jego domu zmusiła chłopca do przerwania nauki. Po śmierci taty, jego mama nie miała pieniędzy na szkołę dla swoich dzieci. Dziś, dzięki Wam chłopak może kontynuować naukę.

Chcemy Was dziś zaprosić na zakupy do Kasisi, szczególnie na dział EDUKACJA. Nie czekaj! ZAINWESTUJ W NAUKĘ, to inwestycja, która na pewno się zwróci.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł