Frida wciąż jest jest bardzo słaba

Data dodania: 23.07.2023
Pod koniec zeszłego roku, w przedostatni dzień grudnia, przyjęliśmy w DOMU rodzeństwo – Fridę i Victora.
Dzieciaki były w złym stanie, chore i wycieńczone. Tak jakby całe życie z nich uszło.
Victor już się podniósł, ale Frida wciąż jest jest bardzo słaba, wątła i apatyczna. Dziewczynka nie ma siły na zabawę, praktycznie cały czas leży. Siostra Mariola robi wszystko, by postawić ją na nogi. Dostaje witaminy, minerały oraz odpowiednio zbilansowane posiłki. Mamy nadzieję, że niedługo będzie radośnie skakała jak inne dzieciaki w Kasisi.
Żeby tak się stało bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia. Wejdźcie dziś do naszego kasiskiego sklepu, wrzućcie dla Fridy trochę witamin, warzywa i kurczaka. Dziś niedziela, ale nasz sklep jest czynny 7 dni w tygodniu, bo od ratowania dzieciaków nie ma wolnego.