Preschoolers

Frida 4 l

28
Urodziny: 14.07.2020
W Kasisi od: 30.12.2022

Z miłością przyjęliśmy tę małą dziewczynkę, która wraz ze swoim bratem znalazła się u nas w Kasisi w bardzo złym stanie. Ich kruche ciała i smutne spojrzenia mówiły więcej niż tysiąc słów o ich dotychczasowej podróży życia. Jednakże, dzięki wsparciu, jakie otrzymała, już teraz widać ogromną poprawę. Zdrowie Fridy zaczyna wracać, a na jej buzi pojawia się uśmiech, który rozpromienia nasze serca. Ale to dopiero początek – przygarnięcie i opieka nad nią będą wymagały dalszej troski i wsparcia.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Jesteśmy przeszczęśliwi, widząc uśmiechniętą Fridę. Zmieniła się nie do poznania. Jest pełna energii, chętnie bawi się z innymi dziewczynkami, najbardziej lubi lalki. Cały czas tworzymy dla niej Dom pełen miłości i opieki. Dziękujemy, że pomagacie nam w drodze do budowania jej dobrej przyszłości.
MARZEC 2024
Frida, mimo traum, jakich kiedyś doświadczyła, dziś potrafi się uśmiechać. W Kasisi otrzymała ogrom miłości i wsparcia. Kochana przez wszystkich, ta drobniutka dziewczynka zaczyna otwierać się na innych i coraz bardziej odzyskuje ufność w ludzi. Starsze dziewczynki zawsze z radością się nią opiekują i bawią, tworząc dla niej przyjazne i kochające środowisko.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Maria

Karolina Jainta

Ania

Emilka

Paula

Anna Białek

Matysia Aniela

Natalia Markowska

Patryk

Katarzyna Prądzyńska

Angelina

Zuzia

Anita Artur

Basia K

Basia

Jolanta Sonnberg

Paulina J.

Beata

Sebastian Filipek

Beata

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł