Gabriel potrzebuje waszej pomocy

Data dodania: 10.06.2022

Pilnie potrzebujemy Waszej pomocy, stan czteroletniego Gabriela jest poważny!

Chłopiec, mimo bardzo młodego wieku, doświadczył już w swoim życiu dużego cierpienia. Czujność sąsiada sprawiła, że trafił do Kasisi – niewiele brakowało, a byłoby za późno. Mały Gabriel, wcześniej bity, został zamknięty w domu bez jedzenia i picia. Mieszkańcy wioski byli gotowi wymierzyć matce sprawiedliwość samodzielnie i uratować chłopczyka, jednak w porę na miejscu zjawiła się policja. Matka chłopca została zatrzymana, a Gabriel został przewieziony do Domu w Kasisi przez opiekę społeczną.

Od razu przewieźliśmy go do szpitala – dziecko jest w stanie choroby głodowej, która zagraża jego życiu! W tej chwili wykonujemy mu komplet badań. Gabriel otrzymuje także specjalną żywność, przeznaczoną dla dzieci z chorobą głodową, oraz kroplówki, które pomogą mu wrócić do pełni sił.

Wiemy jak pomóc dziecku – udało nam się wyprowadzić z choroby głodowej Anastazję. Lekarze nie dawali jej szans, ale nam, przy Waszym wsparciu, udało się dokonać niemożliwego. Dziś Anastazja jest zdrową, usmiechniętą dziewczynką, która chodzi do szkoły!

Prosimy, pomóżcie Gabrielowi w powrocie do zdrowia! Już dziś możecie zostać rodzicami adopcyjnymi i pokazać chłopcu, że nie jest sam na tym świecie. Pokażmy, że jest ktoś, kto nad nim czuwa, kto go kocha i jest gotowy otoczyć go opieką.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł