Bejbiki

Gabriel 10 m

Urodziny: 01.09.2023
W Kasisi od: 23.10.2023

Jest dzieckiem porzuconym. Został znaleziony przez miejscowych policjantów przed posterunkiem. Pomimo ich wysiłków, nie udało się ustalić żadnych informacji na temat jego przeszłości. Nie znamy ani jego rodziny, ani okoliczności, które doprowadziły do tego, że został opuszczony. Teraz Gabriel ma nowy dom – Kasisi. To tu, w otoczeniu troskliwych ludzi, będzie miał szansę na lepszą przyszłość i budowanie swojego życia od nowa.

CZERWIEC 2024
Jest spokojnym i cichym dzieckiem, które rzadko sprawia kłopoty. Rozwija się prawidłowo. Choć jeszcze nie zaczął samodzielnie wstawać, to robi postępy i widać, że każdego dnia staje się silniejszy.

Komplet badań

Komplet badań