Gift: Mały wojownik w wielkiej bitwie o zdrowie

Data dodania: 14.03.2024
Gdy podchodzi się do jego łóżeczka, od razu się uśmiecha. Lubi, gdy się do niego mówi. Jest świadomy jak każde 8 miesięczne dziecko. Jednak 2 kilogramowe ciało go ogranicza. Nie ma na tyle siły, by jak rówieśnicy powoli się podnosić.

 

Każdego dnia walczymy, by Gift przybrał na wadze choć kilka deko. Niestety, to bardzo trudne. Ostatnio chłopiec znowu miał załamanie. Trafił do szpitala, po raz kolejny serce dało o sobie znać. Na szczęście, po kilku dniach mógł wrócić do DOMU.

 

Przez rozszczep wargi i podniebienia, nakarmienie Gifta jest nie lada wyzwaniem. W szpitalu dostawał kroplówki, ale i to niewiele pomogło. Walczymy o wagę 6 kg, ponieważ dopiero wtedy będzie możliwe przeprowadzenie pierwszej operacji.

 

Gift ma szansę żyć normalnie. Operacja będzie podzielona na kilka etapów, ale przywróci mu pełną sprawność. Wierzymy, że niedługo ta niesprawiedliwa walka, będzie już tylko wspomnieniem.

 

A Was prosimy, odwiedzajcie naszą spiżarnię i pamiętajcie o mleku i kaszce dla Gifta. Wyślijcie mu też trochę ciepłych myśli. Niech zaleje go fala miłości, która da siłę do walki. To dzięki Wam, chłopiec ma szansę osiągnąć odpowiednią wagę i zakwalifikować się do operacji. Wiemy, że razem damy radę! ♥️
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł