James po dwóch latach odwiedza Dom!

Data dodania: 12.08.2021

Ostatnie dni w Kasisi są pełne radości – już nie tylko Eva, ale również James wrócił do domu, by odpocząć po kolejnym wymagającym roku na uczelni. A przecież Jamesa nie było w domu aż dwa lata! W dodatku przywiózł walizkę pełną polskich słodkości – domyślacie się pewnie jaka to atrakcja, szczególnie dla maluchów. 😉
Po polskich krówkach pozostały już tylko słodkie wspomnienia i puste papierki.

James jest niesamowitym wzorem dla dzieci – widać, że nauki Mamusi, czyli siostry Marioli, nie poszły w las. Mimo ogromnych trudności z pokonaniem programu I roku medycyny, nasz dzielny student nie poddał się – za chwilę zostanie Panem Doktorem!

Od tego tytułu dzielą go tylko i aż dwa lata. Tylko – ponieważ wiemy, że James ma za sobą największe wyzwanie i kolejne egzaminy zda śpiewająco. Aż – ponieważ jako jego rodzice musimy zmierzyć się z nie lada wydatkiem, jakim jest czesne i koszt utrzymania w Bydgoszczy.

Nasz chłopak zasłużył jednak na niemożliwe, bowiem sam udowodnił, że niemożliwe nie istnieje. Pokazał, że jeśli tylko wystarczająco mocno czegoś się chce, sky is the limit.

Do uzbierania na kolejny semestr studiów naszych dzielnych przyszłych lekarzy pozostało 38 000 zł – wystarczy, że każdy z nas wesprze zbiórkę równowartością paczki ulubionych słodyczy.

Każde Wasze, najmniejsze nawet, wsparcie to kolejny dzień na studiach, podręcznik do nauki lub obiad dla zabieganego studenta. Wesprzyj zbiórkę i spełnij marzenia o edukacji!