moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Kasisi ruszyło do szkół

Data dodania: 05.09.2022

Koniec wakacji! Kasisi ruszyło do szkół. Ci, którzy do swoich ławek mają najdalej – a są tacy, co i po kilkaset kilometrów – w drogę wyruszyli wczoraj o świcie.

Tak, jak pisaliśmy kilka dni temu, w Kasisi może braknąć na wiele rzeczy, ale na edukację nigdy. Stąd nasza prośba o to, byśmy wszyscy pomogli w przygotowaniu wyprawek. Jeszcze nie jest za późno. Co prawda każdy wyjechał do szkoły odpowiednio wyposażony, ale wyrwę w domowym budżecie po zakupach dla 124 uczniów, opłaceniu czesnego i transportu, trzeba szybko zasypać. Musimy zrobić to już, żeby nie brakło na zakupy spożywcze i leczenie, jeśli któremukolwiek będzie nagle potrzebne.

Zostańcie dziś ojcami i matkami sukcesu, wspierając naszych żaków w powrocie do szkoły i mocno im kibicujcie. Lada chwila będą się Wam chwalić pięknymi świadectwami!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 750 zł
potrzebujemy:
17 000 zł