moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Kolejny maleńki człowiek w Kasisi

Data dodania: 05.10.2020

Trzy dni temu trafił do nas kolejny maleńki człowiek, to półroczny Abraham ❤️

Do Kasisi przyprowadziła go starsza siostra, sama mieszkająca z mężem w trudnych warunkach. Po śmierci mamy nie byli w stanie zaopiekować się takim maleństwem. Taty nikt nigdy nie widział. Siostra Abrahama dowiedziała się, że jest takie miejsce, które każdemu dziecku daje miłość, bezpieczeństwo i dzieciństwo. Po prostu DOM. Nie zastanawiając się długo, wyruszyła z bratem w kilkusetkilometrową podróż do Kasisi. Nie wiemy, jak długo jechali, gdzie spali po drodze, co jedli. Oboje dotarli do nas w opłakanym stanie. Całe ciało chłopczyka pokryte jest świerzbem.

Wczoraj Abraham przeszedł niezbędne badania. Wygląda na to, że jak tylko uporamy się z pasożytem skóry, chłopiec będzie mógł dołączyć do swoich rówieśników. A póki co, by nie zarazić innych dzieci, pozostanie pod czujnym okiem naszej lekarki Constance w domowym szpitaliku House of Hope.

Serce zawsze pęka w momentach rozstania, ale my wiemy, że siostra Abrahama podjęła dobrą decyzję. Za jakiś czas, gdy odwiedzi Kasisi, brat będzie nie do poznania. Będzie tym, kim każde dziecko w jego wieku zasługuje być – zdrowym, najedzonym, śpiącym w swoim łóżeczku bejbikiem, szalejącym za dnia na yardzie z innymi maluchami.

Ruszamy z Abrahamem w nową podróż życia i bardzo liczymy na to, że DZIŚ znajdzie on wśród Was wielu serdecznych przyjaciół, którzy zechcą mu w tej drodze towarzyszyć i go wspierać. Już po samym imieniu chłopca wnioskujemy, że będzie to podróż niezwykła 🙂

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 950 zł
potrzebujemy:
17 000 zł