Przedszkolaki

Abraham 4 l

27
Urodziny: 12.03.2020
W Kasisi od: 02.10.2020
Jego przybycie do Kasisi było wynikiem tragedii – mama zmarła. Ojciec jest nieznany.  Na szczęście Abraham ma starszą siostrę i to jej miłość i niezwykła determinacja przyprowadziła chłopca do naszych drzwi. Dziewczyna podjęła niewyobrażalne wyzwanie, podróżując z bratem przez setki kilometrów. Jej droga była pełna trudności i niebezpieczeństw, ale jej miłość i poświęcenie napędzały ją do przodu. Wszystko, to po to, aby zapewnić swojemu bratu lepsze życie. W Kasisi Abraham znalazł schronienie i nadzieję na lepsze jutro.
poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Abraham wciąż jest właścicielem pięknego uśmiechu i czujących oczu:) Bardzo urósł, ale w środku jest jeszcze super słodkim maluszkiem, który ochoczo przybiega, żeby się przytulić.
LIPIEC 2023
Wyrósł z wymuszania wszystkiego płaczem. Jest grzecznym dzieckiem. Przeszedł do starszej grupy przedszkolnej. Wszystko u niego dobrze.
GRUDZIEŃ 2022
Najgłośniejsze dziecko w Kasisi;) Niestety nadal próbuje wymuszać wszystko płaczem. To charakterny chłopiec, ma cechy przywódcze.
STYCZEŃ 2022
Abraham awansował do starszych bejbików. Rośnie i rozwija się prawidłowo. Niestety, często jak coś chce, to płacze. Mamy nadzieję, że jak tylko zacznie komunikować się słowami, płacz minie.
CZERWIEC 2021
Udało nam się pokonać jego problemy ze zdrowiem. Dziś jest w pełni zdrowym, dobrze rozwijającym się dzieckiem.
PAŹDZIERNIK 2020
Chłopiec przebywa w naszym szpitaliku  House of Hope pod troskliwą opieką mamy Sandry. Na początku zajmiemy się jego ciałkiem, które pokryte jest świerzbem.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Zuza

Janek61

Andżelika

Stowarzyszenie Razem Dzieciom. w Busku-Zdroju

Karolina i Franciszek

Stalowa (Aleksandra)

Weronika

Ewelina Mochel

Klaudia_M

Krzysztof Arciszewski

RADiJOL

Aga

Przemek

Piotr

Robert Schmidt

Marlena i Daniel

Zygmunt

Lilka

Wiktoria Beata

Kacper Gajc

Edyta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł